سرویس اجتماعی | کد خبر: 30091
تاریخ انتشار: 1397/05/22 - 11:57:13

پروازهای شرکت آسمان در فرودگاه بجنورد از سر گرفته می‌شود

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی با اشاره به لغو پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان از ابتدای امسال در فرودگاه بجنورد گفت: با پیگیری‌های انجام شده، این پروازها به‌زودی از سر گرفته می‌شود.
پروازهای شرکت آسمان در فرودگاه بجنورد از سر گرفته می‌شود,

علی‌ اکبری اظهار داشت: پیگیری‌های زیادی برای برقراری و ازسرگیری پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه بجنورد انجام شده است که خوشبختانه قول‌های مساعدی دراین‌باره داده شده است.

وی افزود: لغو پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان سبب گلایه مردم شده است و بر اساس قول‌هایی که داده شده، این برنامه‌های پروازی از سر گرفته می‌شود.

به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌ها درباره جابه‌جایی فرودگاه بجنورد گفت: سوابق نشان می‌دهد قبل از انقلاب هم ایستگاه پروازی بجنورد در مکان فعلی فرودگاه بجنورد دایر بوده است، البته اکنون نواقصی در فرودگاه وجود دارد که قابل‌رفع است.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمونه مشابه از فرودگاه‌های خارجی هستند که با شرایط جغرافیایی سخت‌تر از فرودگاه بجنورد و طول باند کمتر اجرا شده و با رفع نواقص، مشکل نشست‌وبرخاست هواپیما مرتفع شده است.

استان 863 هزارنفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد که فاصله مرکز استان تا تهران افزون بر 700 کیلومتر است.

در این استان مجتمع‌های بزرگ صنعتی و تولیدی نظیر پتروشیمی خراسان، آلومینای جاجرم، فولاد اسفراین و کارخانه قند شیروان فعالیت دارند که شماری از کارشناسان و مدیران این واحدهای صنعتی همواره در حال تردد به تهران هستند.

پیش از لغو پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان، 6 پرواز در هفته از سوی این شرکت و ماهان در فرودگاه بجنورد انجام می‌شد.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.