سرویس اجتماعی | کد خبر: 30119
تاریخ انتشار: 1397/05/23 - 10:07:35

سهمیه استخدامی آموزش‌وپرورش استان کامل نشد

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: سهمیه استخدامی آزمون اخیر برای این اداره کل به علت کسب نشدن حدنصاب نمره علمی به‌طور کامل محقق نشده است.
سهمیه استخدامی آموزش‌وپرورش استان کامل نشد,

قنبر علی خوش آیینه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در آزمون استخدامی اخیر، سهم آموزش‌وپرورش استان، جذب 267 نفر است که به علت کسب نشدن حدنصاب نمره علمی، پیش‌بینی می‌شود 20 نفر سهمیه استخدامی خالی بماند.

وی تصریح کرد: در آزمون اخیر، 440 نفر برای جذب در این اداره کل اعلام نتیجه شده است و اکنون 420 نفر برای مصاحبه دعوت‌شده‌اند که از این تعداد، 267 نفر استخدام می‌شوند.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: مصاحبه از افراد، 20 مرداد آغازشده و تا 28 همین ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه 70 نفر سهمیه استخدامی آموزش‌وپرورش استان در آزمون قبلی، خالی ماند گفت: شرکت‌کنندگان در آزمون قبلی، در بیشتر رشته‌ها، نتوانستند نمره علمی را کسب کنند و ازاین‌رو ظرفیت‌ها در ردیف استخدامی برای 70 نفر خالی ماند البته این ظرفیت استخدام برای استان محفوظ و در آزمون اخیر لحاظ شد.

خوش آیینه بابیان اینکه شرکت‌کنندگان نتوانستند تراز علمی که سازمان سنجش تعیین کرده بود را کسب کنند گفت: یکی از مشکلات ما برای جذب نیرو در این آزمون، کسب نشدن نمره علمی در رشته آموزش ابتدایی است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پیشنهادها برای جذب ظرفیت استخدامی، جابه‌جایی این ظرفیت در میان رشته‌هایی بود که نمره علمی توسط شرکت‌کنندگان کسب شده است و کاهش نمره علمی پیشنهاد دیگری است که می‌شد بخشی از ظرفیت‌های خالی در جذب نیرو را پر کرد که البته با آن‌ها موافقت نشد.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی اظهار کرد: کسب نشدن نمره علمی در آزمون استخدامی، مشکلی است که در سطح کشور وجود دارد و برخی از ظرفیت‌ها به‌این‌علت خالی مانده است.


163 هزار دانش‌آموز در حدود 2 هزار آموزشگاه خراسان شمالی زیر نظر 14 هزار فرهنگی تحصیل می‌کنند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.