سرویس اقتصادی | کد خبر: 30122
تاریخ انتشار: 1397/05/23 - 10:41:17

برخورد با هرگونه عدم عرضه و فروش کالا توسط بازاریان

رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی گفت: با هرگونه عدم عرضه و فروش کالا توسط بازاریان و کسبه برخورد می‌شود.
برخورد با هرگونه عدم عرضه و فروش کالا توسط بازاریان,

امیدوار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: نظارت و بررسی‌ها در خصوص عدم عرضه و عدم فروش کالا همواره توسط بازرسان در حال انجام است و در اغلب بازاریان و کسبه در سطح استان احتکار وجود ندارد.

وی بابیان اینکه با توجه به شکایت‌هایی که از سوی مردم به ما رسیده است، افزود: احساس می‌شود مردم نگرانی‌هایی مبنی بر عدم فروش و احتکار کالا در انبارها توسط کسبه دارند اما در سطح استان احتکار کالا وجود ندارد.

رئیس اتاق اصناف استان تصریح می‌کند: شاید برخی از کسبه‌ها به دلیل وجود نگرانی‌هایی از افزایش کالا و اینکه دوباره نتوانند این کالاها را خریداری کنند اقدام به اختفا و یا عدم ارائه کالا به‌ویژه در بخش لوازم‌خانگی کنند که تمام این موارد توسط بازرسان نظارت می‌شود. 

امیدوار  افزود: تمام انبار کالاها در استان باید در سامانه سازمان صنعت و معدن استان ثبت‌نام کنند و هرماه توسط بازرسان رصد می‌شود.

وی بابیان اینکه باید دولت در این شرایط توجه ویژه به ایجاد ثبات در بازار داشته باشد، گفت: دولت باید ضمن ایجاد ثبات در بازار، با متخلفان درزمینهٔ احتکار و اختفا کالا برخورد جدی داشته باشد.

امیدوار افزود: با توجه به اینکه بسیاری از کسبه و بازاریان ما کالاهای موردنیاز خود را از تهران تهیه می‌کنند در صورت عدم ارائه کالا و احتکار در این استان تهیه کالا برای کسبه استان دچار مشکل می‌شود که طی مکاتبه‌ای نظرات و پیشنهادات خود را برای برخورد با متخلفان در تهران ارائه داده‌ایم.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.