سرویس سیاسی | کد خبر: 30131
تاریخ انتشار: 1397/05/24 - 09:29:16

در دیدار اعضای شورای شهر با کارکنان اتفاقیه مطرح شد:

نیروهای جوان و مستعد اتفاقیه عامل پویایی این روزنامه است

 نیروهای جوان و مستعد اتفاقیه عامل پویایی این روزنامه است,

مهدی محمدی ضمن تبریک و خدا قوت به خبرنگاران و کارکنان روزنامه اتفاقیه گفت: روزنامه اتفاقیه برای پوشش خبری خود از نیروها جوان، خلاق و پرتوان برخوردار است.

محمدی اظهار داشت: منابع انسانی یکی از اصلی‌ترین عوامل و ساختارها درزمینهٔ انتشار اخبار است که روزنامه اتفاقیه از این نیروی جوان برخوردار است با این مجموعه از نیروهای حتماً حرکت روبه‌جلو را در پیش خواهد داشت.

وی تصریح کرد: روزنامه اتفاقیه به‌عنوان روزنامه بومی استان و به‌عنوان یک روزنامه موفق، پرمخاطب و پرطرفدار وظیفه خطیری بر عهده دارد.

محمدی عضو شورای شهر اظهار داشت: رسانه‌ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند که مشکلات رو به گوش مردم برسانند تا مسئولان بدانند در کجا نیاز و کمبود وجود دارد و باید حل شود.

محمدی افزود: رسانه‌ها باید کارهای انجام‌شده توسط مسئولان را به گوش مردم و وجود کم‌وکاستی‌های جامعه را به گوش مسئولان برسانند.

ی تصریح کرد: خبرنگاران به‌عنوان نظارت‌گر، دغدغه مردم را دارند و باید یک مجموعه باشد تا ابتدایی‌ترین دغدغه قشر خبرنگار را برطرف کنند تا خبرنگاران بتوانند بدون دغدغه به انتشار و خبر متمرکزتر اقدام کنند که بازخورد این کار در جامعه بهتر خواهد بود.

روزنامه اتفاقیه با جوانان باتجربه همواره پای‌کار بوده است

سید احمد وکیلی نیز گفت: خبرنگاران روزنامه اتفاقیه در حوزه فرهنگی و عملیاتی و پای‌کار بودند و جوانان پای‌کار و باتجربه هستند و همواره از روزنامه اتفاقیه نیرو سازی شده است.

وکیلی اظهار داشت: ما همواره از روزنامه اتفاقیه خیلی محکم دفاع کردیم و نگاه ویژه به اتفاقیه به‌عنوان تنها روزنامه بومی داریم.

آگاه‌سازی مردم از رسالت‌های خبرنگاران است

ابراهیم امانی نیز با بیان اینکه قلم‌زدن برای آگاه‌سازی مردم از رسالت‌های خبرنگاران است، گفت: همواره خبرنگاران با انتشار اخبار و گزارش‌ها نسبت به آگاه‌سازی مردم اقدام می کنند که این اطلاع‌رسانی حق مردم است.

امانی اظهار داشت: انتشار اخبار و صدایی مردم در روزنامه‌ها بسیار عمل مناسبی است و مردم حق‌دارند گلایه‌های خود را بیان کنند.

وی افزود: مدیران قبلی و فعلی روزنامه اتفاقیه زحمات زیادی کشیده‌اند تا این روزنامه امروز موفق باشد و امیدواریم روزنامه اتفاقیه همچنان افتخارات بیش‌ازپیش کسب کند.

در روزنامه اتفاقیه از نیروهای جوان استفاده شده است

مصطفی دلیریان نیز با بیان اینکه در روزنامه اتفاقیه از نیروهای جوان استفاده شده است، گفت: همواره باید بتوان از تجربه‌های نیروی جوان در تمام زمینه‌ها استفاده کرد.

دلیریان افزود: همواره بر استفاده از نیروهای جوان در پست‌های مدیریتی تأکید شده است که در اتفاقیه این اتفاق افتاده است و نیروهای جوان و مستعد مشغول به فعالیت هستند.

خبرنگاران روزنامه اتفاقیه با نیت خالص قلم می‌زنند

سید محسن موسوی نیز با بیان اینکه خبرنگاران روزنامه اتفاقیه با نیت خالص قلم می‌زنند، گفت:روزنامه اتفاقیه دارای نیروهای مدیریتی و کارکنان و جمع منسجم است که با عدالت و نیت خالص در این عرصه پرزحمت قلم می‌زنند.

موسوی با بیان اینکه سلاح خبرنگار قلم اوست، خاطرنشان کرد: در این عرصه نیز اصل رعایت تقوا، خلوص نیت، انصاف و عدالت است.

وی اظهار داشت: خبرنگاران زبان گویای مردم در بحث توسعه استان هستند.

موسوی افزود: خبرنگاری در عرصه سخت و پرزحمت است که در راستای شکوفایی شهری قلم می‌زنند.

وی افزود: روزنامه اتفاقیه که روزنامه‌ای خصوصی است و همواره برای ارتقاء مدیریت توسعه شهری اقدام کرده است که جای تشکر دارد.

موسوی اظهار داشت: ما همواره تلاش می‌کنیم تا رسانه‌ها در کنار شورای شهر باشند تا اثرگذاری بیشتری برای توسعه شهری داشته باشیم.

صرف هزینه درزمینهٔ آموزش هزینه نیست

علیرضا باغچقی نیز با بیان اینکه امروزه صرف اعتبارات مالی درزمینهٔ فرهنگ‌سازی و آموزش هزینه نیست، گفت: انتشار قریب به ۲۰۰۰ نسخه روزنامه اتفاقیه تأییدکننده این است که این روزنامه دارای مدیریت قوی و جوانان مجرب است.

باغچقی افزود: باید تلاش شود تا از تجربه نیروهای مجرب در روزنامه اتفاقیه استفاده شود.

وی اظهار داشت: خبرنگاران با نجابتی که دارند نمی‌توانند از حق خود دفاع کنند و باید مدیران در این زمینه توجه ویژه به دغدغه‌های این قشر داشته باشند.

انتهای خبر/ حمید یزدان پناه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.