سرویس سیاسی | کد خبر: 30132
تاریخ انتشار: 1397/05/24 - 09:34:07

برگزاری جشن روز خبرنگار به همت شهرداری؛

مفسدان اقتصادی به دنبال دامن زدن به جنگ روانی در کشور هستند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: امروز ایجاد جنگ روانی از حربه‌های دشمن است و مفسدان اقتصادی به این موضوع دامن می‌زنند.
مفسدان اقتصادی به دنبال دامن زدن به جنگ روانی در کشور هستند,

محمود ثمینی در جشن روز خبرنگار با بیان اینکه با توجه به شرایط به وجود آمده دشمن به دنبال ایجاد جنگ روانی در جامعه است،اظهار داشت: امروز با توجه به شرایط که در منطقه و جهان به وجود آمده امیدبخشی به جامعه از رسالت‌های خبرنگاران است که مقام معظم رهبری نیز بر این امر تأکید داشته‌اند.

ثمینی با بیان اینکه آمریکا باهدف اجرای تحریم‌ها یک‌جانبه از برجام خارج شد و به خیال خام خود کمر به از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته است، افزود: امروز رسالت خبرنگاران و رسانه‌ها نسبت به گذشته خطیرتر شده است و هرچند با حفظ تمام حریم‌ها باید نقد سازنده نیز داشته باشیم اما باید سعی شود تا نیمه‌ پر لیوان نیز دیده شود و کارهای انجام‌شده را به مردم اطلاع‌رسانی کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: در این شرایط بحرانی، باید همه با کمک کنند تا از بحران بگذریم و در این شرایط، خبرنگاران بهترین کسانی هستند که می‌توانند این امید را به جامعه تزریق کنند.

وی با بیان اینکه در آستانه هفته دولت هستیم که فرصتی خوبی است تا خدمات دولت اطلاع‌رسانی شود، تصریح کرد: پروژه‌هایی که در هر زمان در طی سال آماده بهره‌برداری شده، معطل رسیدن یک مناسبت نگذاشته و افتتاح خواهد شده است تا مردم از آن بهره‌مند شوند.

تقویت روحیه نشاط و سلامتی در شهروندان

شهردار بجنورد نیز در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار، استراتژی اول مدیریتی خود را در بهینه‌سازی و استفاده از منابع برای ایجاد اماکن و تفرجگاه‌ها و تقویت روحیه نشاط و سلامتی شهروندان عنوان کرد و گفت: به‌رغم اینکه انتظارات شهروندان از شهرداری بی‌شمار است اما توانستیم با حمایت و پشتوانه معنوی مدیران استانی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بخش عمده‌ای از این انتظارات را برآورده سازیم.

شهردار همچنین به بهره‌برداری فاز یک بهسازی پارک دوبرار اشاره‌کرده و گفت: تا پایان شهریورماه این پارک در فاز یک به بهره‌برداری خواهد رسید تا یکی از مناطق خوش آب‌وهوا در اختیار شهروندان عزیز برای گذران اوقات فراغت قرار بگیرد.

بهره‌برداری از استخر بانوان در پارک بش قارداش نیز دیگر پروژه‌ای بود که شهردار نوید آن را برای 3 هفته آتی داد و گفت:هم‌اکنون بخش عمده‌ای از اقدامات عمرانی معطوف به خدمات شهری به حواشی شهر شده است و فقط 15 درصد از معابر حواشی نیاز به تکمیل بهسازی معابر دارند.

انتهای خبر/ آقایی

گروه خبر/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.