سرویس اقتصادی | کد خبر: 30137
تاریخ انتشار: 1397/05/24 - 09:50:55

کمبودی درزمینهٔ کالا و اقلام موردنیاز شهروندان شیروانی وجود ندارد

فرماندار شهرستان شیروان گفت: کمبودی درزمینهٔ کالا و اقلام موردنیاز شهروندان شیروانی وجود ندارد.
کمبودی درزمینهٔ کالا و اقلام موردنیاز شهروندان شیروانی وجود ندارد,

امین رضا مرآتی در جلسه تنظیم بازار شهرستان با بیان اینکه تمام اقلام و کالاهای اساسی موردنیاز شهرستان بیش‌ازحد نیاز در انبارها موجود است افزود : لیست انبارها به تمام دستگاه‌های نظارتی اعلام‌شده و موجودی انبارها  تحت نظارت و بازدید مستمر است.

وی تصریح کرد: مشاهده‌شده بعضی از سودجویان اقدام به عدم عرضه کالا می‌کنند یا اقلام و اجناسی را در منزل و مکان‌های نامتعارف نگهداری می‌کنند که در صورت مشاهده ضمن برخورد قضایی، اقلام ضبط خواهد شد.

مرآتی افزود: همچنین در صورت عدم نصب برچسب قیمت، فروشنده متخلف محسوب شده مشمول جریمه خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شیروان با بیان اینکه بخش عمده تغییر قیمت‌ها به علت سوءاستفاده برخی افراد سودجو است تصریح کرد: تمام دستگاه‌های نظارتی با افراد سودجو و متخلفان به‌شدت برخورد خواهند کرد

مرآتی گفت: برای جلوگیری از آشفتگی در بازار، دولت، دستگاه‌های نظارتی، تولیدکنندگان، فروشندگان و مردم همه باید احساس تکلیف کنند در غیر این صورت همه زیان خواهیم دید.

فرماندار شیروان افزود: تعدادی از بازاریان عزیز در این نابسامانی‌های موجود متحمل زیان شدند لذا  رضایتمندی بازاریان و مردم مهم‌ترین محور فعالیت‌های ما در بازار است‌.

وی افزود: باید ضمن دفاع از حقوق مردم به حقوق بازاریان هم توجه داشت ولی باید با سوءاستفاده کنندگان نیز برخورد شود.

 مرآتی در پایان تأکید کرد: شهروندان از کسبه‌های منصف و خدمتگزار تقدیر و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مورد را از طریق تلفن ۱۲۴ اعلام کنند تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

انتهای خبر/ حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.