سرویس حوادث | کد خبر: 30145
تاریخ انتشار: 1397/05/24 - 10:24:03

دستگیری متخلفین شکار و صید در شیروان

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان شیروان گفت: طی گشت و کنترل در حاشیه جنوبی مرز منطقه حفاظت‌شده گلیل یک نفر متخلف که در حال صید پرندگان بود دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
دستگیری متخلفین شکار و صید در شیروان,

به گزارش اتفاقیه، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط‌زیست خراسان شمالی، فخراني افزود: از متخلف تعداد 11 قطعه پرنده سهره طلایی، یک‌رشته تور و سایر ادوات کشف و ضبط شد. 

فخرانی همچنین گفت در طی دو هفته گذشته یک نفر شکارچی متخلف در منطقه حفاظت‌شده گلیل و سرانی به همراه مقادیری گوشت قوچ و میش وحشی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد و در یک بازرسی منزل نیز در کی از روستاهای حاشیه منطقه گلیل از متخلف شکار و صید مقدار 11 کیلوگرم گوشت یک رأس قوچ وحشی،یک قبضه اسلحه دست‌ساز به همراه سایر ادوات شکار و صید کشف و ضبط گردید . 

وی در ادامه با اشاره به اینکه نیروهای يگان حفاظت محیط‌زیست (محیط‌بانان) شیروان در تمامی ساعات شبانه‌روز با آمادگی کامل در مناطق حضورداشته و از انفال الهي حفاظت و حراست می‌کنند، افزود: از عموم مردم علاقه‌مند به حفظ محیط‌زیست تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه شکار و صيد غیرمجاز،تخريب و آلودگي محیط‌زیست،آتش‌سوزی،قطع اشجار و.... مراتب را با اداره شهرستان و پاسگاه‌های محیط‌بانی اطلاع دهند. 

انتهای خبر/

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.