سرویس اجتماعی | کد خبر: 30157
تاریخ انتشار: 1397/05/27 - 12:00:33

به مناسبت عید قربان؛

کشتار دام در کشتارگاه‌های صنعتی مرکز استان رایگان انجام می‌شود

شهردار بجنورد گفت: کشتار دام در روز عید سعید قربان برای شهروندان در کشتارگاه صنعتی بجنورد به‌صورت رایگان انجام می‌شود.
کشتار دام در کشتارگاه‌های صنعتی مرکز استان رایگان انجام می‌شود,

روح‌الله براتیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این اقدام به‌منظور تشویق شهروندان به استفاده از امکانات بهداشتی ذبح دام و جلوگیری از کشتار دام در محلات شهر صورت می‌گیرد.

وی افزود: تمهیداتی توسط شهرداری بجنورد برای روز عید سعید قربان اندیشیده شده است تا انضباط کافی در امر کشتار و ذبح دام اعمال شود.

براتیان تصریح کرد: برای فروش دام زنده در بجنورد چهار محله جانمایی شده که این امر نیز با نصب پرده‌ در محل به اطلاع عموم رسیده است.

وی گفت: پایانه مسافربری، محل کشتارگاه قدیم و کشتارگاه صنعتی بلوار خلیج‌فارس و چهارراه رسالت،میدان بار مکان‌های برای فروش و عرضه دام زنده در نظر گرفته شده است.

شهردار بجنورد اظهار داشت: نیروهای شهرداری بر جلوگیری از فروش دام زنده در خارج از محل‌های مشخص‌شده  از شب قبل روز عید قربان تا ظهر روز عید نظارت و بازدید دارند.

براتیان گفت: فروش پوست دام نیز به جزء جایگاه‌های مشخص‌شده در سطح شهر ممنوع است.

وی افزود: فروش پوست دام‌های ذبح‌شده تنها در میدان کارگر مجاز است اما از دپوی پوست‌ها در سطح پیاده‌رو و خیابان جلوگیری می‌شود.

 وی تصریح کرد: برای جلوگیری از مشکلات بهداشتی نیز ضایعات زباله‌های تولیدی در روز عید قربان در دو نوبت صبح و عصر برداشت خواهد شد.

انتهای خبر/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.