سرویس سیاسی | کد خبر: 30169
تاریخ انتشار: 1397/05/28 - 09:05:24

امام‌جمعه جاجرم:

بیش از هر زمان دیگر ولایت را باور داشته باشیم

امام‌جمعه جاجرم با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگر ولایت را باور داشته باشیم، گفت: هرکس به ولایت باور ندارد هویت خود را ازدست‌داده و دچار بحران می‌شود که این باعث آسیب‌های بسیاری خواهد شد.
بیش از هر زمان دیگر ولایت را باور داشته باشیم,

حجت‌الاسلام سید محمد موسوی در سی و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جاجرم گفت: ولایت، پایه و اساس نظام است و نظام بر این پایه استوار است.

با اشاره به در پیش بودن دهه امامت و ولایت افزود: مشکلات امروز جامعه ما به خاطر فاصله گرفتن از نظرات ولی‌فقیه بوده چراکه همیشه نظرات رهبری در زمینه‌های گوناگون برای نظام کارگشا و فصل الخطاب است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جاجرم عنوان کرد: همه ما وظیفه‌داریم همچنان مانند گذشته پشتیبان ولایت باشیم و در راه ولایت و امامت گام برداریم.

مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید در جامعه ملموس باشد

فرماندار جاجرم نیز در این جلسه گفت: خروجی مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید در جامعه دیده شود و فقط مختص به جلسات نباشد و حالت عملیاتی به خود بگیرد.

آذری با تأکید بر اینکه مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید در جامعه ملموس باشد افزود: این مصوبات می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی تأثیرگذار باشد و ما باید از این ظرفیت مهم کمال استفاده را ببریم.

وی با اشاره به اهمیت ویژه ولایت مداری، اظهار داشت: از همه دستگاه‌های اجرایی می‌خواهیم به این موضوع توجه داشته باشند و با برپایی مراسم و جشن‌های مربوطه این دهه را گرامی بدارند.

انتهای خبر/ سید رسول حسینی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.