سرویس ورزشی | کد خبر: 30178
تاریخ انتشار: 1397/05/28 - 09:32:28

کسب عنوان سومی نماینده استان در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان ناشنوایان کشور

کسب عنوان سومی نماینده استان در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان ناشنوایان کشور,

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور تکواندو بانوان ناشنوایان گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور 31 ورزشکار از 11 استان در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران آغاز شد نماینده استان در وزن منفی 57 کیلوگرم بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستاد.

به گزارش اتفاقیه افسانه محمد پور در وزن منفی 57 کیلوگرم صاحب‌عنوان سوم مشترک گردید.

در پایان تیم تهران با 22 امتیاز قهرمان شد، تیم فارس با 16 امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و کردستان با 10 امتیاز سوم شد.

در وزن منفی 49 کیلوگرم مرضیه خوش‌احوال از تهران اول شد، مهدیه بدلی از اردبیل دوم و فاطمه درشتی از تهران سوم شدند.

در وزن منفی 57 کیلوگرم پرستو باقری از سمنان بر سکوی قهرمانی ایستاد، مریم خدابنده از فارس دوم شد، فاطمه زهرا ذکیلانی از مازندران سوم و افسانه محمد پور از خراسان شمالی سوم مشترک شدند.

در وزن منفی 67 کیلوگرم نسیبه شهبازی از کردستان اول شد، هانیه علیزاده از آذربایجان شرقی بر سکوی دوم ایستاد، لیلا نوری از اردبیل سوم و مریم رحیمی از کرمانشاه سوم مشترک شدند.

در وزن مثبت 67 کیلوگرم مونا شیری از تهران قهرمان شد، حمیده شبان پور از اصفهان و آزیتا ایمانی از اردبیل سکوهای دوم و سوم را به تصاحب کردند.

در پومسه مریم خدابنده از فارس بر سکوی قهرمانی ایستاد، زهرا ابراهیمی از فارس نایب‌قهرمان شد، مرضیه خوش‌احوال از تهران بر سکوی سوم ایستاد و تکتم مؤمنی پور از خراسان رضوی سوم مشترک شد.

 مراسم اهدای مدال و احکام با حضور زهرا داودی (نایب‌رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان) و فهیمه ابراهیمی (نایب‌رئیس انجمن تکواندو ناشنوایان) برگزار شد و تندیس این دوره از مسابقات از طرف انجمن تکواندو ناشنوایان به نایب‌رئیس بانوان فدراسیون و نفرات برتر اوزان اهدا گردید.

انتهای خبر/وحدانی 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.