سرویس اجتماعی | کد خبر: 30195
تاریخ انتشار: 1397/05/29 - 11:38:03

پذیرایی از 10 هزار زائر اربعین در سه موکب خراسان شمالی

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌شمالی گفت: اربعین امسال خراسان شمالی از ۱۰ هزار نفر زائر اربعین در سه موکب استان پذیرایی می‌کند.
پذیرایی از 10 هزار زائر اربعین در سه موکب خراسان شمالی,

محمد صفری در جلسه ستاد اربعین شهرستان جاجرم افزود: ما در قالب ۳ موکب پذیرای زائران خواهیم بود که موکب شهدا در مرز مهران از ۵ هزار زائر پذیرایی خواهد نمود و موکب اصحاب خراسانی در کربلا نیز ۳۵۰۰ نفر را میزبانی خواهد کرد و موکب قمر بنی‌هاشم ۱۵۰۰ نفر را در کربلا پذیرایی می‌کند.

وی افزود: شهرستان‌های بجنورد، جاجرم و اسفراین موکب اصحاب خراسانی را پشتیبانی خواهند کرد که کار اسکان و تغذیه زائران محترم را بر عهده خواهند داشت.

صفری خاطرنشان کرد: ستاد اربعین یک ستاد کاملاً مردمی است و تلاش شده مدیریت کار دولتی نباشد و خود مردم کار را انجام دهند که خوشبختانه همکاری مردم بسیار خوب بوده است.

معاون فرماندار نیز در این جلسه گفت: جاجرم شهری حسینی است و فرهنگ عاشورایی و حسینی در این شهر رایج است و مردم در  کمک به بازسازی عتبات عالیات همیشه پیشرو بوده‌اند.

صاحبی افزود: امیدواریم بسترهای فرهنگی به‌منظور کمک به بازسازی عتبات عالیات بیش‌ازپیش فراهم و شرایط جهت بازسازی حرم‌های شریف اهل‌بیت (س) مهیا شود.

انتهای خبر/ سید رسول حسینی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.