سرویس سیاسی | کد خبر: 30197
تاریخ انتشار: 1397/05/29 - 11:44:26

امام‌جمعه شیروان خواستار شد:

برخورد قاطع با محتکران

امام‌جمعه شیروان گفت: برخورد با محتکران و متخلفان بازار که مردم را با مشکل مواجه کنند با قاطعیت خواهد بود.
برخورد قاطع با محتکران,

حجت‌الاسلام حسین کوثری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر (ع) افزود: امروز مسئولیت‌ها به‌عنوان یک امانت بزرگ نزد ما است و هرکسی که مسئولیت دارد باید به نحو احسنت وظایفش را انجام دهد.

وی تصریح کرد: مردم درخواست برخورد جدی با اخلال گران و سودجویان بازار دارند و این می‌طلبد دستگاه قضایی همچون گذشته با قاطعیت برخورد داشته باشد.

کوثری با اشاره به ظرفیت‌های خوب تولیدات محصولات مختلف شهرستان گفت: امیدواریم با اختصاص محلی دائمی برای عرضه محصولات و تولیدات داخل شهرستان اتفاقات خوبی در حوزه کسب‌وکار و ایجاد اشتغال رخ دهد.

فرمانده سپاه شهرستان نیز در این جلسه با اشاره به لزوم تحقق شعار سال گفت: حمایت از کالای تولید داخل می‌تواند زمینه رشد و توسعه منطقه و ایجاد اشتغال پایدار را فراهم کند.

سرهنگ حسین اکبری افزود: متأسفانه در حال حاضر عده‌ای سودجو با برهم زدن نظم بازار مشکلاتی را برای مردم و کسبه به وجود آورده‌اند که قطعاً دستگاه قضایی با این افراد برخورد جدی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی که کشور با جنگ اقتصادی با آمریکا و برخی از کشورهای منطقه است مردم باید حمایت جدی داشته باشند تا از این وضعیت نیز عبور کنیم و اقتصاد کشور را پویا کنیم.

اکبری گفت: اگر شوراهای امربه‌معروف ما فعال‌تر بشوند در زمینه برخورد با احتکار کنندگان کالا بسیار بهتر می‌شود عمل کنیم.

رئیس دادگستری شیروان نیز در این جلسه گفت: مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی باید حتماً اجرایی شود و پیگیری‌های لازم توسط اعضا صورت پذیرد.

رضا امامی راد افزود: از ظرفیت روحانیت و امام‌جمعه شهرستان در بحث فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف شهرستان استفاده شود.

وی با اشاره به نوسانات اخیر قیمت و اخلال در بازار گفت: با افرادی که درروند عرضه کالا و احتکار، تخلفاتی را مرتکب شده‌اند برخورد قانونی خواهد شد و در حال حاضر در این زمینه دو پرونده در دادگستری شیروان تشکیل شده است.

انتهای خبر/ جواد حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.