سرویس حوادث | کد خبر: 30206
تاریخ انتشار: 1397/05/29 - 13:09:28

کشف محموله مواد افیونی در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از کشف 15 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
کشف محموله مواد افیونی در مانه و سملقان,

به گزارش اتفاقیه از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی حسین رختیانی با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی با هویت معلوم اقدام به جابجایی مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای مواصلاتی این شهرستان می‌نمایند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران موفق شدند با استفاده از ترفندهای پلیسی افراد موردنظر را شناسایی کنند، افزود: خوشبختانه با همکاری خوب مردم و همچنین هوشیاری مأموران، خودروهای متهمان شناسایی و بلافاصله متوقف شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودروهای متهمان مقدار 15 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ رختیانی با اشاره به اینکه در این عملیات 2 متهم نیز دستگیر شدند، یادآور شد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان در پایان بر تشدید اقدامات کنترلی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ تأکید کرد و از شهروندان نیز خواست تا با همکاری خوب خود پلیس را در برقراری امنیت پایدار یاری نمایند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.