سرویس حوادث | کد خبر: 30207
تاریخ انتشار: 1397/05/29 - 13:10:39

دستگیری باند کلاهبرداران میلیاردی در خراسان شمالی

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه‌ای با 10 میلیارد ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.
دستگیری باند کلاهبرداران میلیاردی در خراسان شمالی,

به گزارش اتفاقیه از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام 7 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با سوءاستفاده از اعتماد شهروندان با ترفندهای مختلف اقدام به کلاهبرداری کرده‌اند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند، افزود: در یک اقدام غافلگیرانه مأموران موفق شدند 2 کلاهبردار حرفه‌ای را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال نمایند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان بعد از مواجه با مستندات و ادله کافی به 7 مورد کلاهبرداری به ارزش 10 میلیارد ریال اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان تأکید کرد: شهروندان کاملاً مراقب باشند تا مورد سوءاستفاده کلاهبرداران و سودجویان قرار نگیرند و در صورت نیاز می‌توانند مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع نمایند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.