سرویس اقتصادی | کد خبر: 30213
تاریخ انتشار: 1397/05/30 - 12:47:37

هم‌زمان با هفته دولت؛

روبان افتتاح 83 پروژه عمرانی و خدماتی در شیروان قیچی می‌شود

فرماندار شهرستان ‌شیروان از افتتاح و بهره‌برداری از ۸۳ پروژه در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی، درمانی و... شهرستان با اعتبار ۷۵۴ میلیارد ریال خبر داد.
روبان افتتاح 83 پروژه عمرانی و خدماتی در شیروان قیچی می‌شود,

امین رضا مرآتی در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و همچنین روز کارمند، گفت: هفته دولت زمانی مناسب برای ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرائي و اطلاع‌رسانی به مردم بوده است.

وی با بیان اینکه دولت خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه کرده است تصریح کرد: ۱۸ دستگاه اجرایی پروژه افتتاحی دارند که در بین آن‌ها ادارات  راه، مخابرات آبفای شهری و شرکت توزیع برق بیشترین اعتبارات را جذب و هزینه پروژه‌ها کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۱۰۱۹ واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان می‌شود افزود: بالغ‌بر ۲۰ درصد عملیات عمرانی پروژه مسکن مهر در دولت نهم و دهم بوده و ۸۰ درصد عملیات اجرایی در دولت تدبیر و امید انجام شده است.

مرآتی فرماندار با اشاره به اینکه 43 درصد از اعتبارات شهرستان به حوزه آب اختصاص داده شده است افزود: طی روزهای آینده بیش از 40 درصد از اعتبارات تملک دارایی سال 97 تخصیص خواهد یافت.

وی گفت: امسال برخلاف سال‌های گذشته فرمانداری در مقدار تخصیص به دستگاه‌های مختلف ورود خواهد کرد و تخصیص‌ها به پروژه‌ها مساوی نخواهد بود و بر اساس اقدامات انجام شده و پیگیری‌ها تخصیص خواهد یافت.

فرماندار شیروان در پایان تأکید کرد: طی یکی از روزهای هفته دولت، پروژه‌های شهرستان با حضور استاندار افتتاح خواهد شد.

به گزارش اتفاقیه؛ تحویل ۱۰۱۹ واحد مسکن به متقاضیان، احداث ۸۳ واحد مسکن روستایی، احداث دو سالن ورزشی برای دانش آموزان، نصب و راه‌اندازی و ارتقا ۳۳ سایت BTS، بهره‌برداری از دو طرح مرغ گوشتی و گازرسانی ۵ روستای بخش فوشخانه و صنایع ازجمله طرح‌های افتتاحی شیروان در هفته دولت است.

انتهای خبر/ جواد حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.