سرویس ورزشی | کد خبر: 30219
تاریخ انتشار: 1397/05/30 - 13:00:33

کسب مدال طلا و برنز نمایندگان استان در رقابت‌های انتخابی کشتی پلیس‌های ایران

نمایندگان خراسان شمالی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی برای اعزام به رقابت‌های کشتی پلیس‌های جهان صاحب گردن‌آویز طلا و برنز شدند.
کسب مدال طلا و برنز نمایندگان استان در رقابت‌های انتخابی کشتی پلیس‌های ایران,

مسابقات انتخابی پلیس‌های ایران به میزبانی شهر ساری برگزار شد و دو نماینده استان که در قالب تیم مرزبانی ناجا در این مسابقه شرکت کرده بودند توانستند خوش بدرخشند.

 امین قلی زاده در وزن 79 کیلوگرم توانست بر سکوی نخست این رقابت‌ها قهرمان شود و مدال طلا را بر گردن آویخت همچنین علی‌اصغر نامداری در وزن 97 کیلوگرم بر سکوی سوم رقابت‌ها جای گرفت و مدال برنز را از آن خود کرد.

در این رقابت‌ها علی‌اصغر نامداری با 3 برد و امین قلی زاده با 4 برد توانستند افتخارآفرینی کنند و حریفان خود از سایر استان‌ها را مغلوب کردند.

در این رقابت‌ها 215 کشتی‌گیر از 26 استان طی سه روز رقابت در سالن سید رسول حسینی ساری خود را برای رقابت‌های جهانی محک زدند.

این مسابقات که بانام یادواره شهدای مدافع حریم ولایت نام‌گذاری شده بود، حکم انتخابی تیم ملی برای مسابقات پلیس‌های جهان داشت که قرار است سال 2019 در کشور چین برگزار شود.

در پایان این رقابت‌ها و در بخش کشتی آزاد که 138 کشتی‌گیر حضور داشتند، تیم یگان ویژه با 89 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم مرزبانی ناجا با 68 امتیاز دوم شد و دانشگاه علوم انتظامی امین هم با 51 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

در بخش کشتی فرنگی که 117 کشتی‌گیر حضور داشتند تیم‌های یگان ویژه، اردبیل و تهران بزرگ به ترتیب با امتیازهای 76،48 و 48 در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.