سرویس حوادث | کد خبر: 30220
تاریخ انتشار: 1397/05/30 - 13:03:33

آخرین آمار مسموم شدگان اهالی صندل آباد؛

50 نفر در بیمارستان‌های مرکز استان بستری شدند

50 نفر در بیمارستان‌های مرکز استان بستری شدند,

رئیس مرکز بهداشت بجنورد با اشاره به اینکه بامداد روز يكشنبه جمعی از اهالی صندل آباد با علائم تهوع و استفراغ به مركز بهداشتي درماني مراجعه كردند و يا با اورژانس 115 استان تماس گرفتند، گفت: حال عمومی این افراد مساعد است و اکثراً مرخص شده‌اند و تا روز گذشته ٥٠ نفر در بیمارستان‌های امام رضا(ع)، امام حسن (ع) و تأمین اجتماعی بستری شدند.

به گزارش اتفاقیه به نقل از پایگاه خبری وب دا؛ دکتر «بازخانه اي» تعداد کل افراد مراجعه‌کننده را ٨٤ نفر اعلام و تصریح کرد: تعدادی از این افراد به‌طور شخصی به بیمارستان مراجعه کردند و تعدادی هم با آمبولانس به بیمارستان‌های مركز استان منتقل شدند.

وی تأکید کرد: نمونه‌گیری‌های مختلف براي مشخص شدن علت مسمومیت توسط مركز بهداشت انجام شده است و نتيجه آزمايشات تا ٢٤ ساعت آينده(امروز) مشخص می‌شود.

دكتر بازخانه اي گفت: مسئول مستقيم حوزه سلامت استان‌ها دانشگاه علوم پزشكي و زیرمجموعه‌های آن در شهرستان‌ها شبکه‌های بهداشت و درمان و در مركز استان ، مركز بهداشت است، بنابراین شایسته بوده دستگاه‌های ديگر نسبت به اعلام آمار كذب و تشويش اذهان عمومي در مورد موارد مرتبط با سلامت جامعه خودداري کنند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.