سرویس سیاسی | کد خبر: 30390
تاریخ انتشار: 1397/06/20 - 11:40:36

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:

حربه امروز دشمن در جنگ اقتصادی نارضایتی مردم است

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه حربه امروز در جنگ اقتصادی نارضایتی مردم است، گفت: علاوه بر قدرت دفاعی، اتکا بر اقتصاد مقاومتی و داخلی از ابعاد قدرت سازندگی برای حفظ هویت ملی کشور حائز اهمیت است.
حربه امروز دشمن در جنگ اقتصادی نارضایتی مردم است,

 آیت‌الله یعقوبی در یادواره شهدای عشایر استان با اشاره به این که در ابتدای پیروی انقلاب، انقلاب ما قولنامه‌ای بود، عنوان کرد: در 8 سال جنگ تحمیلی، شهدا انقلابمان را ثبت جهانی کردند.

وی هویت ملی کشورمان را عوامل قدرت دفاعی و قدرت سازندگی و آبادانی دانست و گفت: با جان فشانی های شهدا و مجاهدت‌های فی سبیل الله، قدرت دفاعی کشورمان به دنیا نمایش داده شد.

وی افزود: علاوه بر قدرت دفاعی، اتکا بر اقتصاد مقاومتی و داخلی از ابعاد قدرت سازندگی برای حفظ هویت ملی کشور حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه هویت ملی ازنظر اسلام رفتار کردن برمدار اسلام و نظام اسلامی است، گفت: برای تقویت هویت ملی و اسلامی باید قدرت دفاعی و قدرت سازندگی را بالا برد.

نماینده ولی‌فقیه در استان با بیان اینکه از آخرین حربه‌ها و نقشه‌های دشمن، تحریم و فشار اقتصادی است، خاطرنشان کرد: حربه‌های دشمن در همه ابعاد با روشنگری‌های رهبر معظم انقلاب و پیروی مردم با شکست مواجه شد، لذا امروز از راه فشارهای اقتصادی قصد دارد ما را در تنگنا قرار دهد.

وی ادامه داد: مسئولین نباید در این نقشه دشمن کم‌کار و منفعل باشند و مردم نیز در مقابل احتکار کنندگان مطالبه گر باشند.

آیت‌الله یعقوبی تأکید کرد: امروز ولایت و رهبری انسجام دهنده و هویت‌دهنده به نظام است و این محور وصل به محور الهی است و همه نقشه‌های دشمن را در شکستن این هویت بی‌نتیجه مانده است.

وی با تأکید بر اینکه غیرت عشایر مثال‌زدنی است و آنجایی که غیرت عشایر خدشه‌دار شود دیگر چیزی سد راه آن‌ها نبست، خاطرنشان کرد: کسانی که می‌گویند یادواره برای شهدای عشایر چه فایده‌ای دارد آن‌ها یا شهید را درک نکردند یا عشایر را هنوز نمی‌شناسند.

انتهای خبر/ اترک

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.