سرویس سیاسی | کد خبر: 30391
تاریخ انتشار: 1397/06/20 - 11:43:13

استاندار:

در برابر جنگ اقتصادی دشمن ید واحده باشیم

استاندار خراسان شمالی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن و جنگ رسانه‌ای با راه‌اندازی ۲۵۰ تلویزیون فارسی‌زبان علیه جمهوری اسلامی تصریح کرد: به تعبیر رهبری امروز همه باید به دولت کمک کنند و با وجود گلایه‌ها و انتقادها، باید در برابر هجمه دشمن ید واحده باشیم.
در برابر جنگ اقتصادی دشمن ید واحده باشیم,

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس با بیان این که همه ما مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی مجاهدان و پیشکسوتان جبهه و جنگ هستیم، گفت: امروز هم که دشمن با همه توان به صحنه آمده، به‌طور حتم شکست خواهد خورد چون ملت ایران از دین و نظام و کشور و رهبرشان و 330هزار شهید معزز دست نمی‌کشند و ثابت می‌کنند که فرزند عاشورا هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این هنر امام راحل بود که با دم مسیحایی خود، از جوانان عادی ما مجاهدان فی سبیل الله ساخت و آنان نیز از شجره طیبه و نهال نوپای نظام جمهوری اسلامی جانانه دفاع کردند؛ که اگر این مقاومت و ایستادگی نبود، امروز از اسلام و حوزه و دانشگاه و دولت و مجلس و دستگاه قضایی و نظام جمهوری اسلامی خبری نبود. وی ادامه داد: به همین دلیل است که معتقدم جنگ تحمیلی در مقایسه با صدر اسلام همانند جنگ احزاب بود زیرا با توجه به کمک‌های مالی، تسلیحاتی و لجستیکی 48 کشور قدرتمند از صدام، می‌توان گفت که همه اسلام در برابر همه کفر ایستاده بود ولی با همت رزمندگان غیور ما از این مرحله عبور کردیم.
در پایان این همایش با حضور استاندار و سرپرست معاونت سیاسی استانداری، شماری از پیشکسوتان جبهه و جنگ و رزمندگان استان تجلیل شدند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.