سرویس اجتماعی | کد خبر: 30393
تاریخ انتشار: 1397/06/20 - 12:03:07

9 کتاب‌فروشی استان در طرح تابستانه کتاب شرکت کردند

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 9 کتاب‌فروشی از استان در طرح تابستانه خرید کتاب امسال شرکت کردند.
9 کتاب‌فروشی استان در طرح تابستانه کتاب شرکت کردند,

رضا رضایی اظهار داشت: در طرح تابستانه، کتاب‌های عمومی با 20 درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان با 25 درصد تخفیف برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است، که افراد علاقه‌مند می‌توانند کتاب‌های موردنیاز خود را تا پایان شهریورماه خریداری کنند.

وی افزود: سقف خرید برای هر فرد یک‌میلیون ریال است که افراد می‌توانند از کتاب‌فروشی‌های شرکت‌کننده در طرح تابستانه کتاب کتاب‌های موردنیاز خود را تهیه کنند.
وی تصریح کرد: طرح تابستانه خرید کتاب به‌منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و دسترسی آسان کتاب‌های موردنیاز علاقه‌مندان در سراسر کشور اجرایی شده است.
رضایی اظهار داشت: طرح کتاب‌فروشی به وسعت ایران و طرح تابستانه کتاب ازجمله طرح‌هایی بوده که خانه کتاب با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور در سال 94 به اجرا گذاشته و مورد استقبال مردم در استان خراسان شمالی نیز قرار گرفته است و شهروندان علاقه‌مند به بهره‌مندی از تخفیف خرید کتاب این طرح می‌توانند تا پایان شهریورماه به کتاب‌فروشی‌های معرفی‌شده، مراجعه کنند.
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: کتاب‌فروشی پاتوق کتاب، فروغ، شهر کتاب، حاتمی، نوید (خانه کتاب)، پیام دانش، باغ کاغذی، کتاب‌سرای عضدی و اندیشه سبز از کتاب‌فروشی‌هایی هستند که در طرح تابستانه کتاب شرکت کرده‌اند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.