سرویس اقتصادی | کد خبر: 30401
تاریخ انتشار: 1397/06/21 - 08:50:54

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

پروژه‌های عمرانی بدون مناسب‌سازی افتتاح نمی‌شود

پروژه‌های عمرانی بدون مناسب‌سازی افتتاح نمی‌شود,

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با تأکید بر اهمیت مناسب‌سازی در تمامی ادارات و معابر شهرها گفت: پروژه‌های عمرانی بدون مناسب‌سازی افتتاح نمی‌شود تا مدیران بیش‌ازپیش به اهمیت و ضرورت مسئله مناسب‌سازی پی ببرند و در صورت رعایت نکردن این مسائل با مدیران و پیمانکاران مربوط هم برخورد خواهد شد.

رضا رجب‌زاده در نشست مناسب‌سازی معابر و اماکن و فضاهای شهری و اداری اظهار داشت:مدیران باید آینده‌نگری به برخی موضوعات را در درجه اهمیت و اولویت خود قرار دهند که یکی از این موضوعات مهم، مناسب‌سازی ادارات و سطح شهرهاست اما برخی مدیران اهمیت چنین مسئله‌ای را نفی می‌کنند و همکاری‌های لازم را ندارند.
وی ادامه داد: مناسب‌سازی به‌قدری مهم و با اهمیت است که اگر به همین مدیرانی که توجه و ضرورت آن را درک نمی‌کنند، ویلچری داده شود تا یک مسیر خیلی کوتاه را طی کنند، قادر به انجام آن نخواهند بود؛ بنابراین باید با تمام وجود مشکلات و دغدغه‌های معلولان و افراد کم‌توان را درک کرد.
رجب‌زاده تصریح کرد: همان‌طور که برای بانوان در جامعه به دنبال ایجاد پارک هستیم، باید نواقص پارک‌های سطح شهر را برای راحتی معلولان و افراد کم‌توان برطرف کرد و برای آنان حقوق ویژه‌ای قائل شد و این مسئله را به‌طور ویژه مورد پیگیری و رصد قرار می‌دهم.
وی خاطرنشان کرد:باید وظیفه دینی، ملی و شرعی خود بدانیم که از افراد معلول و کم‌توان حمایت کنیم و آنان را همچون خانواده خود بدانیم بنابراین مکاتبه‌ای با دستگاه‌های اجرایی خواهد شد تا مبحث مناسب‌سازی را جدی‌تر تلقی کنند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.