سرویس ورزشی | کد خبر: 30446
تاریخ انتشار: 1397/06/25 - 12:00:28

‍ قهرمانی تیم نوجوانان و جوانان خراسان شمالی در رقابت‌های قهرمانی پرثوآ کشور

تیم نوجوانان و جوانان خراسان شمالی در رقابت‌های قهرمانی پرثوآ کشور توانست در جایگاه نخست قرار بگیرد و قهرمان شود.
‍ قهرمانی تیم نوجوانان و جوانان خراسان شمالی در رقابت‌های قهرمانی پرثوآ کشور,

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تیم‌پرثوآ هیئت ورزش‌های همگانی خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی پرثوآ کشوری در بابلسر توانست 9 قهرمانی،5 نایب‌قهرمانی و 4 مقام سومی را به خود اختصاص دهد.

مجید جودت تصریح داشت: تیم اعزامی ۱۹ نفره به مربیگری زینب اسدی فر و زهرا اسدی فر و با سرپرستی بهناز شیرزاده در ‌پایان رقابت‌ها توانست درمجموع ۱۸ مدال رنگارنگ را به خود اختصاص دهد.

جودت بابیان نتایج این رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان افزود: زهرا قوینانلویی در وزن منفی 41 کیلوگرم، نازنین عطاردی در وزن منفی 44 کیلوگرم، مبینا بیچرانلو در وزن منفی 47 کیلوگرم، فاطمه اسکندریان در وزن منفی 62 کیلوگرم قهرمان شدند، آیدا رنج‌کش در وزن منفی 41 کیلوگرم مقام دوم و شقایق ابراهیمی در وزن منفی 80 کیلوگرم عنوان سوم رده سنی نوجوانان را به خود اختصاص دادند.

به گفته وی در رده سنی جوانان نیز زینب عبدالله پور در وزن منفی 44 کیلوگرم، فاطمه قوینانلویی در وزن منفی 54 کیلوگرم، الهه عوض پور در وزن منفی 58 کیلوگرم، مبینا صادقی در وزن منفی 62 کیلوگرم مقام نخست را به خود اختصاص دادند، فاطمه محمدی در وزن منفی 50 کیلوگرم و نرگس طالبی در وزن منفی 62 کیلوگرم نایب‌قهرمان شدند، اشرف قربان زاده نیز مقام سوم وزن منفی ۷۶ کیلوگرم را از آن خود کرد.

 وی اظهار داشت: در رده سنی بزرگ‌سالان سارا شیرزاده مقام نخست وزن منفی 71 کیلوگرم،

ناهید برات زاده در وزن منفی 76 کیلوگرم نایب‌قهرمان، فاطمه اسدی فر مقام سوم وزن منفی 50 کیلوگرم و شهین اسکندری نیز مقام سوم وزن منفی 66 کیلوگرم را به خود اختصاص دادند.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.