سرویس اجتماعی | کد خبر: 30452
تاریخ انتشار: 1397/06/26 - 10:26:10

درآمد مردمی کمیته امداد استان 47 درصد رشد یافت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: درآمدهای مردمی این نهاد؛ علیرغم تنگناهای اقتصادی، امسال 47 درصد افزایش یافته است.
درآمد مردمی کمیته امداد استان 47 درصد رشد یافت,

عباس اهرابی اظهار داشت: مردم خیراندیش این استان امسال 245 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه کمک‌ها از ناحیه پرداخت زکات، طرح اکرام، جمع‌آوری صدقات، جشن عاطفه‌ها بوده، افزود: نیکوکاران پارسال در همین مدت 166 میلیارد ریال به نیازمندان استان کمک کرده بودند.
وی افزود: کمک‌های مردمی در راستای تأمین مسکن مناسب، حوزه بهداشت و درمان، کمک‌معیشت و امور فرهنگی هزینه شده است.
اهرابی با بی‌اساس خواندن پویش «نه به کمیته امداد» و القای ارسال کمک‌های مردمی به غزه، گفت: کمک‌های مردم با هر نیتی که جمع‌آوری شود در همان مسیر هزینه خواهد شد.
وی افزود: با وجود راه‌اندازی این پویش، مردم مؤمن این استان امسال افزون بر 10 برابر، پارسال به مردم مظلوم فلسطین کمک کردند.
وی با بیان اینکه خیران زیادی با این نهاد برای دستگیری از نیازمندان همکاری دارند، اظهار داشت: خیران و مردم نیکوکار در جریان اقدامات این نهاد قرار خواهند گرفت.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی اظهار داشت: مردم این استان در تمامی سرفصل‌های کار خیر در مقایسه با سال گذشته بیشتر مشارکت داشته‌اند.
اهرابی افزود: نگرش این نهاد از چند سال گذشته در نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های نیازمند تغییریافته و با رویکرد جدید، خدمات به‌صورت زمان‌دار و هدفمند به مددجویان ارائه می‌شود.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.