سرویس سیاسی | کد خبر: 30466
تاریخ انتشار: 1397/06/27 - 09:44:20

در دفاع از انقلاب اسلامی دست پرهستیم

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: باید باور داشته باشیم با وجود تمام فراز و نشیب‌ها، 39سال گذشتهٔ انقلاب مایه مباهات و افتخار ما است و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی هیچ‌گونه کاستی و نقص و تهی‌دستی وجود ندارد.
در دفاع از انقلاب اسلامی دست پرهستیم,

نصرت‌الله لطفی روز گذشته در جلسه ستاد چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: آمریکا با وجود اظهار عجز و ناتوانی در برابر مقابله نظامی با ایران، در هیچ مقطعی به‌اندازه حال حاضر برای دشمنی با جمهوری اسلامی ورود پیدا نکرده است.

قائم‌مقام آیت‌الله جنتی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: در این مقطع مهم و آسیب‌پذیر فعلی با بهره‌گیری از ظرفیت غنی چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی و با استفاده از مانور انسانی با اتحاد و هم‌افزایی سعی داریم تا در مقابل توطئه‌های استکبار جهان بایستیم.

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های تدوین‌شده برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از اول مهرماه شروع می‌شود افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل‌ساله انقلاب، احصا و پاسخ به شبهات به‌صورتی که منطقی مستند و باورپذیر باشند باید در دستور کار مجریان و مسئولان و اعضای ستاد اجرایی قرار بگیرد.

 در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید به شیوه جهادی و انقلابی عمل کنیم

فرمانده سپاه پاسداران خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به‌شدت نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی هستیم.

سردار مرتضوی اظهار کرد: اگر امروز توانسته‌ایم بر شبه‌قاره هند تأثیرگذار باشیم و طوری عمل کنیم که رئیس‌جمهور کشور بزرگی همچون روسیه اهداف سیاسی کشور خود را مبتنی بر روشنگری رهبر انقلاب اسلامی ایران بنا کند و به تمام پیشرفت‌های علمی و نظامی در عرصه‌های مختلف دست پیدا کنیم تمام این‌ها را مدیون انقلاب، امام راحل و امام حاضر جامعه مسلمین هستیم.

فرمانده سپاه استان  خاطرنشان کرد: باید با انتقال رموز بقای انقلاب اسلامی به نسل جوان و تشریح چهره پلید رژیم ستم‌شاهی و بازگوی چهره پلید نفاق، روح ایثارگری و اطاعت محض از ولایت‌فقیه را برای آن‌ها به‌درستی تبیین کنیم.

وی افزود: باید با بیان درست جایگاه و نقش ولایت‌فقیه در پیروزی و بقای انقلاب تلاش دشمن را برای تلخ کردن کام مردم در پیروزی انقلاب خنثی کنیم.

زیر بار استکبار رفتن نظام اسلامی، خوابی است که هرگز تعبیر نمی‌شود

استاندار خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا به خاطر زیر بار ظلم نرفتن انقلاب اسلامی کمر به قتل آن بسته است اما باید بداند این موضوع خوابی است که هرگز تعبیر نمی‌شود.

محمدرضا خباز اظهار کرد: با توجه به اینکه دشمن با تمام توان کمر به از بین بردن ایران اسلامی بسته است باید مانند اوایل انقلاب ید واحده باشیم تا نقشه‌های دشمن نقش بر آب شود.

استاندار با تأکید بر اینکه اکنون زمان گله‌مندی نیست تصریح کرد: اکنون 250تلویزیون فارسی‌زبان در سراسر دنیا از صبح تا شب علیه جمهوری اسلامی حرف می‌زنند لذا باید گله‌مندی‌ها را با حفظ مواضع برای زمانی بگذاریم که کشور به روال طبیعی بازگردد.

استاندار تصریح کرد: همه ما اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب و تمامی گروه‌ها و حزب‌های مختلف اکنون باید با وحدت و یکپارچگی این دسیسه‌های دشمن را خنثی کنیم.

 هدف دشمن تشکیل نظامی است که موافق استعمار باشد

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: کشورهای استعمارگر همیشه به‌گونه‌ای عمل کرده‌اند که ساختار سیاسی کشور ما مطابق اهداف سلطه‌جویانه خودش باشد.

قوامی اظهار کرد: برای نظام سلطه مطلوب نیست که ما صادرکننده محصولات نهایی باشیم و با تحریم‌های اقتصادی مختلف شروع جنگ تحمیلی و ایجاد مشکل همواره سعی بر تشکیل نظامی داشته که موافق اهداف استعمارگرانه خودش باشد.

وی با بیان اینکه تاریخ چراغ راه آینده است گفت: در طول تاریخ اراده استعمار در شرایط مختلف دخالت داشته و ایران باسابقه 5هزار سال قبل از میلاد مسیح همواره شاهد شرایط سخت و بی‌نظمی‌های مختلفی بوده است.

قوامی افزود: لذا دشمن با سو استفاده از چنین شرایطی سعی بر بزرگنمایی نقاط ضعف داشته است و اکنون نیز در تلاش برای برگزار نشدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دارد اما باید بداند این موضوع هرگز عملی نمی‌شود.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشانگر اوج هیبت آن است

رئیس شورای سیاست‌گذاری و راهبری ستاد اجرایی چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی در استان خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: انقلاب اسلامی سه مرحله دارد که شامل عزت، قدرت و هیبت می‌شود.

آیت‌الله یعقوبی اظهار کرد: بعدازآنقلاب اسلامی به عزت رسیدیم و بعدازآن با جنگ تحمیلی هشت‌ساله، قدرت به دست آوردیم، امروز بعد از گذشت از آن دو مرحله‌به‌مرحله هیبت رسیده‌ایم که این موضوع استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا را وحشت‌زده کرده است.

آیت‌الله یعقوبی افزود: آمریکا اکنون در مقابل خود حریف پرقدرتی می‌بیند که این حریف اکنون در آستانه چهل‌سالگی و اوج پختگی خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه اکنون نظام اسلامی به بلوغ فکری سیاسی و اجتماعی رسیده است اظهار کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید شکوه و عظمت و نمای واقعی و راستین آن به تمام دنیا صادر و نشان داده شود.

وی با بیان اینکه مشکلات فعلی کشور مشکلات ریشه‌ای در انقلاب نیستند، گفت: مشکلات فعلی کشور مشکلاتی عارضی هستند و نه ریشه‌ای که با حضور مدیران در وسط میدان و با تدبیر حل خواهد شد.

انتهای خبر/ طهماسبی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.