سرویس حوادث | کد خبر: 30480
تاریخ انتشار: 1397/06/31 - 09:22:18

دستگیری کلاه‌برداران 300 میلیونی در خراسان شمالی

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاه‌بردار حرفه‌ای با 330 میلیون ریال کلاه‌برداری در استان خبر داد.
دستگیری کلاه‌برداران 300 میلیونی در خراسان شمالی,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین بدری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام 2 مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با سوءاستفاده از اعتماد شهروندان با ترفندهای مختلف اقدام به کلاه‌برداری کرده‌اند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای کلاه‌برداران شدند، افزود: در یک اقدام غافلگیرانه مأموران موفق شدند 2 کلاه‌بردار حرفه‌ای را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال نمایند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان بعد از مواجه با مستندات و ادله کافی به 2 مورد کلاه‌برداری به ارزش 330 میلیون ریال اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان تاکید کرد: شهروندان کاملاً مراقب باشند تا مورد سوءاستفاده کلاه‌برداران و سودجویان قرار نگیرند و در صورت نیاز می‌توانند مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع نمایند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.