سرویس ورزشی | کد خبر: 30580
تاریخ انتشار: 1397/07/11 - 10:42:03

تجمع اعتراض‌آمیز قهرمانان ورزش در اداره کل ورزش و جوانان

دیروز اداره کل ورزش و جوانان میزبان ورزشکاران معترضی بود که گلایه داشتند از سال‌هایی که صرف ورزش کردند و هم‌اکنون شاهد جذب نیروهای غیربومی هستند درحالی‌که مقام آوران استان بدون شغل و درآمد به سر می‌برند.
تجمع اعتراض‌آمیز قهرمانان ورزش در اداره کل ورزش و جوانان,

جوانان ورزشکار معترض جویای کار بودند و گلایه‌شان عدم برگزاری آزمون استخدامی و جذب 17 تا 20 نیرو است که پیش‌ازاین مسئولان ورزشی به آن‌ها وعده داده بودند.

ورزشکاران معترض مقام آوران ملی و بین‌المللی هستند که عدم شفافیت جذب نیروهای غیربومی برایشان قابل‌هضم نیست و خواستار پاسخگویی مسئولانند.

وعده مسئولان استان مبنی برجذب نیروهای مستعد و ورزشی ایجاد توقع کرده است و البته به‌حق و گفته‌شده 10 ظرفیت جذب به‌زودی خواهند داشت و هم‌اکنون به‌رغم اینکه 20 نیرو جذب‌شده و اکثر آن‌ها غیربومی و به دنبال مهیاکردن مسکن برای سکونتشان هستند چرا از نیروهای ورزشی استان جذب نشده است؟؟؟؟؟

ورزشکاران حاشیه و جوسازی را هدف خود نمی‌دانند و معتقد هستند باید برای جذب چنین نیروهای غیربومی بدون برگزاری آزمون توضیح قانع‌کننده‌ای داده شود.

وی می‌گوید: نیازی نیست به ما وعده‌های توخالی دهند اگر صادقانه می‌گفتند بروید برای شما جایی نداریم هم می‌رفتیم چرا وعده‌ووعید توخالی.

وی بابیان این مطلب که هم‌اکنون قهرمانان زیادی از استان در تهران و همین استان خودمان مشغول کارگری هستند اظهار داشت: قهرمانان برای کسب درآمد هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهند و چه‌بهتر که در محیط ورزشی فعالیت داشته باشند حتی اگر کارگری باشد.

یکی دیگر از قهرمانان می‌گوید: مدیرکل ورزش و جوانان قول جذب 10 نیرو داده که هم‌اکنون باخبر شدیم 17 تا 20 نیرو جذب‌شده و غیربومی هستند و هم‌اکنون در بجنورد به دنبال خانه می‌گردند تا سکونت خود را آغاز کنند.

وی ابراز تأسف می‌کند از پیگیری‌هایی که در شهرداری، استانداری و دفتر نمایندگان مجلس و ... داشته و همگی اعلام کرده‌اند مجوز جذب نیرو نداریم و هم‌اکنون به همین راحتی چنین نیروهایی جذب می‌شوند.

ورزشکار دیگری ابراز خرسندی می‌کند از جذب دو قهرمان خراسان شمالی و حق طبیعی آن‌ها می‌داند و معتقد است: ورزشکاران برای کسب عنوان تلاش زیادی می‌کنند و امیدوار هستند روزها و شب‌های سخت تمرین بدون دغدغه شغل و کسب درآمد باشد.

وی اذعان می‌کند: عدم کسب نتیجه مطلوب توسط برخی قهرمانان به خاطر نداشتن شغل و درآمد است و چرا درحالی‌که حق طبیعی ورزشکاران استان بوده چنین عملی از سوی ورزش و جوانان صورت پذیرفته است.

انتهای خبر/ وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.