سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 30617
تاریخ انتشار: 1397/07/15 - 10:04:53

پس از 2 سال وقفه؛

پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی برگزار می‌شود

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان شمالی گفت: پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان، پس از 2 سال وقفه، زمستان امسال برگزار می‌شود.
پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی برگزار می‌شود,

علی خادمی اظهار داشت: این جشنواره با رویکرد ارتقای رسانه‌ها و نشریات مکتوب استانی در رشته‌های مختلف سرمقاله، عکس، طراحی و صفحه آرایی، تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش و یادداشت برپا می‌شود.

وی افزود: در بخش ویژه این جشنواره، تولیدات تحلیلی مندرج در مطبوعات محلی با موضوع شعار سال در سال‌های 96 و 97 و نیز حقوق شهروندی، فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ مطالعه، گردشگری محور توسعه و بحران آب، داوری خواهد شد.

خادمی در باره شرایط شرکت در این جشنواره گفت: آثار ارسالی باید از تاریخ یکم فروردین ماه 96 تا 22 دی ماه 97 در مطبوعات محلی استان و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز منتشر شده باشد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان شمالی افزود: هر فرد می‌تواند در 2 رشته با سه اثر در جشنواره شرکت کند و در بخش ویژه نیز هر فرد تنها با 2 اثر امکان شرکت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه آثار تکراری، داوری نخواهد شد، گفت: به نفرات اول هر بخش 10 میلیون ریال، نفرات دوم هفت میلیون و 500 هزار ریال و نفرات سوم پنج میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره اهدا می‌شود.

وی افزود: متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را از تاریخ 22 دی ماه به خانه مطبوعات استان ارسال کنند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان شمالی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا 29 دی ماه تعیین شده است، گفت: اختتامیه جشنواره اسفندماه برگزار می‌شود.

جشنواره مطبوعات خراسان شمالی در 2 سال گذشته به علت مشکلات اعتباری و کمبود بودجه برگزار نشده بود.

 

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.