سرویس اجتماعی | کد خبر: 30629
تاریخ انتشار: 1397/07/17 - 10:27:26

نشست تعاملی مشترک مسئولان شهرستان با فعالین حوزه فضای مجازی بزودی برگزار می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان با اشاره به اینکه فقدان و یا اختلال در امنیت پیامدها و بازتاب‌های نگران کننده و خطرناکی به دنبال دارد گفت: در راستای ایجاد تعامل با مردم و همچنین گسترش فضای مجازی در جامعه، بزودی نشست مشترک مسئولان شهرستان با مدیران گروه‌های فضای مجازی شیروان برگزار می‌گردد.
  نشست تعاملی مشترک مسئولان شهرستان با فعالین حوزه فضای مجازی بزودی برگزار می‌شود,

سرهنگ «مسعود وحیدی» با حضور در دفتر سرپرستی روزنامه اتفاقیه در شهرستان شیروان با بیان اینکه امنیت مقوله چندبعدی است اظهار داشت: برای برقراری امنیت مطلوب و پایدار باید همه ارگان‌های دخیل در امر امنیت به وظایف و مسئولیت‌های خود شناخت و آگاهی داشته باشند.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از روزنامه اتفاقیه و مطبوعات محلی در جهت انعکاس اقدامات انجام شده و انتقال مشکلات و درخواستهای مردم به مسئولان افزود: سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی شهروندان به ویژه نخبگان و معتمدان در کنار ناجا نقش ویژه و مهمی در ایجاد و حفظ امنیت اجتماعی دارند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: بدون تعامل پلیس و مردم تحقق امنیت امکان پذیر نیست و هرچه این تعامل بیشتر باشد به برقراری امنیت و آرامش و پیشگیری از اختلال جرم در سطح جامعه کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان با اشاره به اینکه ارتقاء امنیت جامعه با مشارکت همه جانبه مردم و مسئولان با پلیس میسر است بیان داشت: در جوامعی که مردم و مسئولان با پلیس ارتباط و تعامل بیشتری دارند مجرمان در تنگنا قرار داشته آمار جرائم پایین تر و احساس امنیت در مردم بیشتر است.

وحیدی در پایان با اشاره به این که امنیت مقوله چند بعدی می‌باشد افزود: برای برقراری امنیت مطلوب و پایدار باید همه ارگان‌های دخیل در امر امنیت به وظایف و مسئولیت‌های خود شناخت و آگاهی داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان همچنین گفت: در یک سال گذشته ۹۲ درصد پرونده‌های ورودی به مراکز مشاوره و مددکاری کلانتری‌های 11 این شهرستان به مصالحه انجامیده است و مابقی در دست اقدام است.

وحیدی افزود: واحدهای مددکاری و مشاوره کلانتری‌ها نقش موثری با برگزاری کلاس‌های آموزشی در مدارس و ادارات و ارائه مشاوره در‌ کاهش آسیب‌ها و جرایم اجتماعی دارد.

انتهای خبر/حشمتی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.