سرویس ورزشی | کد خبر: 30641
تاریخ انتشار: 1397/07/18 - 10:00:04

فرجی: ورزشکاران مدال آور خراسان شمالی با تایید وزارت ورزش استخدام می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی درباره جذب ورزشکاران مدال آور در استان گفت: بر اساس قانون هیات وزیران، امکان جذب ورزشکاران مدال آور در مسابقات جهانی و المپیک فراهم شده است.
فرجی: ورزشکاران مدال آور خراسان شمالی با تایید وزارت ورزش استخدام می‌شوند,

حسین فرجی اظهار کرد: قهرمانانی که مدال‌های آنان در سطوح جهانی و المپیکی است باید تاییدیه از وزارت ورزش و جوانان را اخذ کنند تا فرآیند جذب و استخدام آنان در ادارات اجرایی انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که با توجه ابلاغ بخشنامه وزارت کشور به استانداری‌های مبنی بر مهلت خدمت نیروهای مامور به خدمت در نهاد استانداری‌ها که پایان یافته است دیگر نباید تمدید شود و نیروی مأمور به خدمت در استانداری مشغول به کار شود، چرا اخیرا مدیر کل جدید دفتر اجتماعی استانداری از اداره کل آموزش و پرورش استان جذب شده اند؟ بیان کرد: انتقال نیرو از یک دستگاه اجرایی به دستگاهی دیگر در دو قالب ماموریت و یا انتقال انجام می‌شوند.

وی گفت: با توجه به اینکه بر اساس بخشنامه وزارت کشور انتقال نیرو در قالب مأموریت به خدمت در استانداری که از دستور کار خارج شده است، نسبت به تعیین تکلیف این مدیر کل اجتماعی استان باید مجوز انتقال دائم اخذ شود.

انتهای خبر/اترک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.