سرویس اجتماعی | کد خبر: 30642
تاریخ انتشار: 1397/07/18 - 10:01:59

تنها ۲۰ درصد روستاهای جرگلان از اینترنت پر سرعت برخوردارند

رییس شورای شهرستان رازوجرگلان و عضو شورای بخش جرگلان گفت: تنها ۱۵ الی ۲۰ درصد روستاهای بخش جرگلان از اینترنت پرسرعت برخوردار است. تنها ۲۰ درصد روستاهای جرگلان از اینترنت پر سرعت برخوردارند,
 تنها ۲۰ درصد روستاهای جرگلان از اینترنت پر سرعت برخوردارند,

واحد خالدی، عضو شورای بخش جرگلان اظهار کرد: روستاهای برخوردار شامل کرپشلی، یکه سعود بالا و پایین و دویدخ است که از ADSL استفاده می‌کنند.

وی افزود: از عصر حاضر به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود ولی متاسفانه بخش جرگلان از امکانات ارتباطی بی بهره است و مردم را دچار مشکل می‌کند.

وی با اشاره به سفر استاندار در هفته گذشته به مرکز شهرستان و پیگیری مشکلات گفت :در هفته گذشته مشکلات اینترنت ضعیف بخش جرگلان به سمع و نظر استاندار رسید وی پیگیری برطرف کردن مشکل چند روستا از جمله دهستان حصارچه و نوار مرزی را داد.

وی همچنین عدم آنتن دهی در ۸ روستای جرگلان خبر داد وگفت: ۸ روستای جرگلان شامل قره آقاچ محمدنفس، قره آقاچ حاج آشور، آیری قایه، قره قانلو، بهار، قوری دره، بویاخلی و ییلاق از آنتن دهی تلفن همراه بی بهره هستند.

عضو شورای بخش جرگلان همچنین گفت:  آنتن دهی در دیگر روستاهای جرگلان مانند حصارچه پایین و بالا، قره پالچق، کیلوپنجه و چال تلپک نیز بسیار ضعیف است و همه جای این روستاها را پوشش نمی دهد.

وی از وجود تنها ۴ دکل تلفن همراه و اینترنت در جرگلان خبر داد و خاطرنشان کرد : تنها در ۴ روستا از جمله در کرپشلی، دویدخ و یکه سعود دکل وجود دارد و در گرکز نیز دکل ساخته شده است ولی راه اندازی نشده است.

انتهای خبر/اترک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.