سرویس اقتصادی | کد خبر: 30645
تاریخ انتشار: 1397/07/18 - 10:14:17

توزیع گوشت گرم وارداتی در خراسان شمالی به طور مستمر انجام می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالي گفت: گوشت گرم پيش سرد شده و گوشت منجمد وارداتی به منظور تنظیم بازار و تثبیت قیمت گوشت به طور مستمر در مرکز استان و شهرستان‌ها توزیع می‌شود.
توزیع گوشت گرم وارداتی در خراسان شمالی به طور مستمر انجام می‌شود,

يحيي نيکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه توزیع گوشت گرم پيش سرد شده وارداتی طی چند روز گذشته در بازار توزیع شد، اظهارداشت: طی روز گذشته نیز واردات محموله گوشت گرم پيش سرد شده به ميزان چهار تن و 300 کیلوگرم به استان وارد و توسط مراکز عرضه در بازار توزیع شد.

وی با بیان اینکه محل توزیع گوشت پیش سرد وارداتی تقریباً به طور ثابت همواره به طور مستمر با ورود محموله گوشت گرم وارداتی اقدام به عرضه آن می‌کنند، افزود: اين گوشت در مرکز استان در فروشگاه پروتئين به نشانی بجنورد، طالقاني شرقي، جنب کوچه صبحدوش و سوپر گوشت سیدی در ۳۲ متری شهدا، جنب کوچه شهيد اصفهانی توزيع می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به محدودیت زمان برای عرضه این نوع گوشت، طی ۴۸ ساعت توسط مراکز توزیع می‌شود، گفت: اين گوشت با قيمت مصوب دولتی سردست هر کيلو 36 هزار و 500 تومان و ران هر کيلو 38 هزارو 500 تومان و به هر نفر یک چهارم از لاشه گوسفند عرضه می‌شود.

انتهای خبر/آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.