سرویس سیاسی | کد خبر: 30646
تاریخ انتشار: 1397/07/18 - 10:16:43

استاندار خراسان شمالی:

فعالیت‌های سمعی‌بصری ایثار و شهادت جایگزین سخنرانی‌ها شود

استاندار خراسان شمالی با اشاره به استفاده کمتر از سخنرانی‌ها برای ترویج روحیه ایثار و شهادت گفت: فعالیت‌ها را باید سمعی بصری کنیم و سخنرانی‌ها کاسته شود.
فعالیت‌های سمعی‌بصری ایثار و شهادت جایگزین سخنرانی‌ها شود,

محمدرضا خباز در نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی این استان که با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، تصریح کرد: ارائه کارهای پژوهشی این حوزه  با ساخت فیلم و هنرهای نمایشی را باید جایگزین سخنرانی‌ها کرد و به عبارتی باید فعالیت‌ها را سمعی بصری کنیم.

وی ادامه داد: برای ترویج هر چه بیشتر و بهتر ارزش‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت باید خود جوانان را پیش انداخت و ما مسئولان دولتی هم کارهای پشتیبانی را بر عهده بگیریم و محور اصلی کارها مردم باشند.

استاندار خراسان شمالی تأکید کرد: برای اجرای برنامه‌های یازده‌گانه شورا در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید زمان‌بندی لازم در نظر گرفته شود و دستگاه‌های مختلف با هم‌افزایی از امکانات یکدیگر استفاده مطلوب را داشته باشند.

خباز تصریح کرد: باید با نیازسنجی و انجام مطالعات لازم ابتدا بدانیم که مردم به‌ویژه نسل جوان از ما چه انتظاراتی دارند تا بر مبنای نتایج حاصل از پژوهش‌ها برنامه‌ریزی مطلوبی انجام گیرد و از ظرفیت بی‌نظیر مردم به‌ویژه نسل جوان برای پاسخگویی به این انتظارات بهره‌برداری درست داشته باشیم و همه بدانند که تصمیم‌های ما بدون حضور مردم بی‌اثر خواهد بود.

در پایان این نشست پس از اظهارنظر اعضای شورا در خصوص دستور کار جلسه، احکام اعضای جدید شورای فرهنگ عمومی استان ازجمله دکتر خباز استاندار خراسان شمالی که به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است، به آنان اعطا شد.

انتهای خبر/

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.