سرویس حوادث | کد خبر: 30678
تاریخ انتشار: 1397/07/23 - 10:45:04

سارقان سابقه دار با 50 فقره سرقت در بجنورد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری 4 سارق حرفه ای با 50 فقره سرقت در مرکز استان خبر داد.

به گزارش اتفاقیه سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در بجنورد و ایجاد نگرانی شهروندان در جامعه بلافاصله موضوع برای دستگیری سارق یا سارقان با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران در این زمینه تحقیقات گسترده خود را شروع کردند، افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی و تلاش شبانه روزی جان برکفان نظم و امنیت نهایتا ظرف مدت کوتاهی محل اختفای سارقان شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان یادآور شد: با هماهنگی مقام قضائی ماموران به محل اختفای سارقان اعزام و با اقتدار تمام در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی 4 سارق حرفه ای که جو شهرستان را متشنج کرده بودند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی ها به 50 فقره سرقت در شهرستان بجنورد اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: سرقت از اماکن خصوصی، کیف قاپی، داخل خودرو، منزل و مغازه از جمله سرقت های انجام شده توسط این افراد بود.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با تاکید بر اینکه هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت به هیچ وجه در امان نیستند از مردم خواست تا با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدار های پلیسی از وقوع این گونه موارد پیشگیری کنند و برای تداوم امنیت موجود در استان نیز می توانند هر گونه مورد مشکوکی را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.