سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 30683
تاریخ انتشار: 1397/07/25 - 09:42:32

برگزاری دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی در خراسان شمالی

رییس دانشگاه علوم قرآنی خراسان شمالی گفت: دوازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار خواهد شد.
برگزاری دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی در خراسان شمالی,

حجت السلام مهدوی‌پور در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: مرحله استانی و منطقه‌ای این همایش بهمن‌ماه ۹۷، مرحله ملی اسفند ۹۷ و مرحله بین‌المللی آن نیز فروردین‌ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ آذرماه سال جاری خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم قرآنی استان عنوان کرد: محورهای این همایش شامل «مفاهیم و مبانی نظری ایمان به وعده‌های الهی»، «ماهیت و قلمرو ایمان به وعده‌های الهی»، «عوامل و راهکارهای تحقق ایمان به وعده‌های الهی»، «آثار نتایج و دستاوردهای ایمان به وعده‌های الهی» و «موانع و چالش‌های ایمان به وعده‌های الهی» هستند.

وی افزود: سال گذشته همایش یازدهم با عنوان قرآن و استکبار ستیزی در سه محور برگزار شد که یک هزار و ۱۵۰ مقاله با موضوع قرآن و استکبار ستیزی به دبیرخانه این همایش ارسال شد.

حجت الاسلام مهدوی پور با اشاره به رایگان بودن تمام مراحل این همایش عنوان کرد: ضمن اعطای گواهی پذیرش با گواهی علمی پژوهشی به مقالات پذیرفته شده، به مقالاتی که حائز رتبه و امتیاز شوند جوایز نقدی، گواهی حضور، لوح تقدیر و تندیس تعلق می‌گیرد.

وی افزود: علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت www.iqro.ir و تماس با شماره  32289372 با دبیرخانه استانی و شماره 02537604070 با دبیرخانه کشوری تماس حاصل کنند.

انتهای خبر/طهماسبی 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.