سرویس ورزشی | کد خبر: 30702
تاریخ انتشار: 1397/07/25 - 10:19:49

انتظار توپ والیبال در تور جشنواره‌های کشور

هفته تربیت‌بدنی هنوز شروع نشده همه هیئت‌ها دست‌به‌کار شده‌اند و اقدام به برگزاری جشنواره و همایشات متعدد دارند.

کمتر هیئتی است که تمایلی برای برگزاری رقابتی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و با رویکرد توسعه ورزش نداشته باشد، پویایی در این هفته به‌حداعلای خود می‌رسد و می‌توان ورزشکاران را در تمامی رشته‌های ورزشی در حال رقابت دید و امیدوار شد که اقتصاد بد، رکود ورزشی به دنبال نداشته است.

مقدمه‌چینی کردم تا خبر از جشنواره مینی والیبال نونهالان استان را بدهم،115 ورزشکار در سالن علیدخت دو روز پر از هیجان را سپری کردند.

ورزشکاران نونهالان امیدهای آینده والیبال هستند که انگیزه‌مند بودند و همگی فقط و فقط برای کسب عنوان دست‌هایشان را گره می‌زدند و در میدان مسابقه به رقابت می‌پرداختند.

حال و هوای سالن علیدخت پر از هیجان و نشاط بود و این شور و شوق را می‌توانستیم از صحبت‌های ورزشکاران نونهال با یکدیگر بفهمیم، البته گاهی اشک‌ها هم در گوشه و کنار زمین والیبال چشم‌نوازی می‌کرد، نونهالان ابتدای راه‌اند و انگار برخی‌ها آمده‌اند تا فقط با پیروزی از زمین مسابقه خارج شوند.

مربی تیم دلداری می‌دهد " در مسابقات بعدی قطعاً شاهد کسب عنوان خواهیم شد "و مربی دیگری در گوشه زمین به شاگردانش افتخار می‌کند، مربی دستانش را دور گردن دختران والیبالیست گره‌زده و امید دارد در مسابقه بعدی با پیروزی افتخارآفرینی کنند.

بااین‌همه شوق ورزشی قطعاً والیبال سال‌های خوبی را در پیش دارد و نمی‌توان از این‌همه استعداد و انگیزه غافل شد، باید برای انگیزه‌مند شدن استعدادهای والیبال استانمان دست‌به‌کار شویم و اجازه خشک شدن استعدادهایمان را به کسی ندهیم.

خراسان شمالی استانی والیبال خیز بوده و همواره بانوان پیشکسوت استان کارنامه درخشانی از خود به‌جا گذاشته‌اند که همواره مایه افتخار استانمان هستند.

نایب‌رئیس هیئت والیبال خراسان شمالی در حاشیه برگزاری جشنواره نونهالان دختر اظهارمی

کند: جشنواره نونهالان دختر به مناسبت هفته تربیت‌بدنی با حضور 23 تیم از شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، شیروان، اسفراین و گرمه برگزار شد.

زهره ساجدی بابیان این مطلب که مسابقه به مدت دو روز پیگیری شده است افزود: باشگاه آریانا الف و ب به مربیگری طاهره اکرمی در جایگاه نخست و دوم ایستادند و تیم آلومینای جاجرم به مربیگری باکرم در جایگاه سوم ایستاد.

وی تعداد والیبالیست‌هایی که در این رقابت‌ها حضور داشتند را 115 نفر عنوان کرد.

وی بابیان اینکه جشنواره کشوری والیبال نونهالان آبان ماه برگزار می‌شود اظهار داشت: طبق خواست فدراسیون بناشده مشابه جشنواره کشوری، استان‌ها نیز اقدام به برگزاری جشنواره‌ای برای آمادگی تیم‌های خود داشته باشند.

ساجدی معتقد است: اگر امکان و شرایط تیم مهیا شود اعزام خواهیم داشت، در صورت آمادگی صددرصدی برای اعزام اردوی تیم منتخب استان برگزار خواهد شد.

به گفته وی در حال حاضر 4 مربی در بخش بانوان تمرینات نونهالان را بر عهده‌دارند و فعالیت در این رده سنی جزء اولویت‌های هیئت والیبال استان به شمار می‌رود.

انتهای خبر/وحدانی 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.