سرویس ورزشی | کد خبر: 30703
تاریخ انتشار: 1397/07/25 - 10:21:05

برگزاری رقابت‌های کاپ کشوری دراگون به میزبانی خراسان شمالی

رئیس هیئت قایقرانی خراسان شمالی از برگزاری رقابت‌های کاپ کشوری دراگون به میزبانی خراسان شمالی خبر داد.

هادی راضیان در نشست با معاون توسعه ورزش خراسان شمالی ضمن بیان مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی هیئت اظهار داشت: مسابقات کاپ کشوری دراگون ثابت در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی خراسان شمالی برگزار می‌شود.

راضیان زمان برگزاری این رقابت‌ها را 6 تا 11 آبان ماه عنوان کرد و افزود: هیئت باید برنامه‌ریزی اصولی ومنسجی برای برگزاری هر چه‌بهتر این مسابقات داشته باشد.

راضیان همچنین از دیگر برنامه‌های هیئت به برگزاری کلاس داوری و مربیگری آب‌های آرام اشاره کرد.

به گفته وی 22 تا 25 آبان ماه دوره داوری و مربیگری آب‌های آرام را در پیش داریم همچنین آذرماه داوری و مربیگری روئینگ و کانوپولو را در برنامه خواهیم داشت.

وی به استعدادیابی در این رشته ورزشی اشاره و افزود: از یکم آذرماه ثبت‌نام دوره استعداد یایی در رده سنی متولدین 81 تا 84 را خواهیم داشت و 10 آذرماه استعدادیابی برگزار می‌شود.

وی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که در طی 6 ماه نخست امسال برگزارشده است به ابلاغ حکم روسای شهرستان‌های شیروان، اسفراین و آشخانه و راه‌اندازی این ورزش در این شهرستان‌ها خبر داد.

راضیان افزود: تست استعدادیابی همگانی نیز به مناسبت هفته دولت در 9 شهریورماه به میزبانی بجنورد برگزارشده است.

وی ابراز امیدواری کرد: هیئت قایقرانی خراسان شمالی بتواند همچون گذشته در سطح کشور، آسیا و جهان حرفی برای گفتن داشته باشد و خود را اثبات کند.

به گفته رئیس هیئت قابقرانی خراسان شمالی پتانسیل ورزشکاران خراسان شمالی به همراه ظرفیت‌های استان می‌تواند زمینه را برای رشد و توسعه این ورزش مهیا کند.

انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.