سرویس اجتماعی | کد خبر: 30714
تاریخ انتشار: 1397/07/28 - 11:11:36

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی خبر داد

کاهش ۱۵ درصدی تلفات جاده‌ای در خراسان شمالی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان شمالی از کاهش ۱۵ درصدی تلفات جاده‌ای در طی شش ماه نخست امسال در استان خبر داد.
کاهش ۱۵ درصدی تلفات جاده‌ای در خراسان شمالی,

محسن نجات با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی میزان تلفات جاده‌ای در نیمه نخست سال ۹۷ در خراسان شمالی به فارس اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام‌شده میزان حوادث امدادرسانی شده از سوی هلال‌احمر ۱۵ درصد کاهش داشته است.

وی از ارائه خدمت ۱۲۸۰ نفر روز امدادگر در جاده‌های خراسان شمالی نیز خبر داد و افزود: ۸۶۷ نفر روز جوان داوطلب نیز با هلال‌احمر خراسان شمالی در مأموریت‌های تعریف‌شده این جمعیت از ابتدای سال ۹۷ همکاری داشته‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان شمالی همچنین در ادامه به چابک سازی نیروهای امدادی در استان نیز اشاره کرد و گفت: اکنون نیروهای هلال‌احمر با برگزاری دوره‌های مختلف در حال رسیدن به رمز آمادگی هستند و بر چابک سازی آنان تلاش شده است.

وی برگزاری پنجمین مانور نیروهای کادر و نجات گر هلال‌احمر خراسان شمالی را در همین راستا بیان کرد و ادامه داد: ۲۵۰ نیروی نجات و کادر هلال‌احمر در استان آموزش طی هفته اخیر زیر نظر مربیان کشوری آموزش دیدند و به ارتقا آمادگی‌های خود برای همیاری مردم استان پرداختند.

نجات در انتها تعداد نیروهای آموزش‌دیده در سطح استان را ۳۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: این آموزش‌ها برای بازتوانی، بازآموزی فعالیت‌ها در حوزه‌های حوادث ترافیکی، امداد و نجات و حوادث جاده‌ای است.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.