سرویس ورزشی | کد خبر: 30717
تاریخ انتشار: 1397/07/28 - 11:39:52

دو در میدان رقابت

مرحله دوم هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های استان به مناسبت هفته تربیت‌بدنی در هر دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
دو در میدان رقابت,

رئیس هیئت دوومیدانی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن بیان اینکه بیش از 80 دوومیدانی کار آقا با یکدیگر به رقابت پرداختند اظهار داشت: دوومیدانی کارانی از شهرستان‌های اسفراین، بجنورد، شیروان، جاجرم و مانه و سملقان در استادیوم 19 مهر بجنورد در ماده‌های 100 متر،400 متر،800 متر،1500 متر،3 هزار متر، پرش طول، پرتاب وزنه، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و چهاردر صد متر امدادی به رقابت پرداختند.

علی‌اصغر صابری بابیان نتایج این دوره از مسابقات افزود: تیم گالری روز شیروان، پدیده ماهان و اسفراین به ترتیب در جایگاه‌های نخست تا سوم ایستادند.

صابری اظهار داشت: در ماده 100 متر رضا ربانی از شیروان، مسعود فصیحی از اسفراین و حسین افروزی از پدیده ماهان، در 400 متر مرتضی احمدی از بجنورد، حسین افروزی از پدیده ماهان، حسین مهدی زاده از شیروان، در 800 متر رضا علی‌آبادی از پدیده ماهان، رضا افشار از شیروان و محسن رضایی از شیروان، در 1500 متر رضا حاجی پور از شیروان، رضا علی‌آبادی از پدیده ماهان و حسن حسن‌زاده از پدیده ماهان به ترتیب عناوین نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی تصریح کرد: در ماده 3 هزار متر رضا حاجی پور از شیروان، حسن حسن‌زاده از پدیده ماهان و حسن‌پور ثابت از اسفراین، در ماده پرش طول علی سیدی از بجنورد، رضا محمدی از پدیده ماهان و سجاد قلی از اسفراین، در ماده پرتاب وزنه امیر سلحشور از شیروان، یونس کاظمی از بجنورد و جواد بهرامی از شیروان در جایگاه‌های نسخت تا سوم ایستادند.

به گفته وی در پرتاب نیزه رضا ربانی از گالری روز شیروان، یونس کاظمی از بجنورد و سجاد قلی از اسفراین، در ماده پرتاب دیسک امیر سلحشور از شیروان، موسی جعفری از اسفراین و ابوالفضل جعفر زاده از شیروان و در ماده چهاردر صد متر امدادی شیروان، پدیده ماهان و بجنورد مقام‌های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

سرپرست هیئت دوومیدانی خراسان شمالی همچنین از پایان مرحله دوم هفتمین دوره مسابقات دوومیدانی لیگ بانوان استان خبر داد.

علی‌اصغر صابری بابیان اینکه استادیوم ۱۹ مهر بجنورد میزبان بانوان دوومیدانی کاران سراسر استان بود اظهار داشت: مسابقات در ماده ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر،3 هزار متر، پرش طول، پرتاب وزنه و نیزه، پرتاب دیسک و 4 در 100 متر امدادی برگزار شد.

صابری بابیان نتایج این دیدارها تصریح کرد: در پایان تیم هیئت بجنورد قهرمان شد و در جایگاه نخست ایستاد و تیم اسفراین و تیم کارگران نیز در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

به گفته وی در ماده ۱۰۰ متر آیدا ساداتی زاده از هیئت بجنورد، تینا ناصری (بجنورد ب) و ملیحه قدیمی (هیئت بجنورد) به ترتیب عناوین نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود:در ماده ۴۰۰متر فاطمه قوینانلویی( شیروان الف) قهرمان شد،فاطمه جهانی(کارگران) نایب‌قهرمان و ساینا حسینی(کارگران) در جایگاه سوم ایستاد.

وی اظهار داشت:در ماده 800 متر ستایش یزدانی(هیئت بجنورد)،فاطمه قوینانلویی(شیروان الف) و شکیلا کاملیان (بجنورد ب) به ترتیب عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

به گفته وی در ماده 1500مترآرزو حیدری (اسفراین) قهرمان،صدیقه حسین نژاد(شیروان الف) نایب‌قهرمان و مریم نجاتی(اسفراین) سوم شد.

سرپرست هیئت دوومیدانی خراسان شمالی اظهار داشت:در ماده 3 هزار متر آرزو حیدری (اسفراین)،صدیقه حسین نژاد( شیروان الف) و زهرا وحدانی(کارگران ) به ترتیب عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

صابری با اشاره به نتایج این دیدارها در پرش طول افزود:ملیحه قدیمی (هیئت بجنورد) اول،راضیه ولی پور(کارگران) دوم و آسیه قویدل(اسفراین) سوم شد.

وی به نتایج این دیدارها در ماده پرتاب وزنه اشاره و افزود:آرزو کمالی نژاد(کارگران)،مهربان دلاوری(هیئت بجنورد) و غزاله مهردلان(هیئت بجنورد) نیز مقام‌های برتر این دور از مسابقات را در این ماده به دست آوردند.

به گفته وی در پرتاب نیزه میترا حیدری (اسفراین)،ملیکا فرازنده(بجنورد ب) و طاهره نامور(دانشگاه بجنورد) و در پرتاب دیسک غزاله مهردلان (هیئت بجنورد)،آرزو کمالی نژاد(کارگران) و مهربان دلاوری(هیئت بجنورد) جایگاه‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی همچنین خاطرنشان کرد:در ماده100×۴امدادی تیم هیئت بجنورد، اسفراین و شیروان مقام‌های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

انتهای خبر/وحدانی

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.