سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 30757
تاریخ انتشار: 1397/07/30 - 09:36:21

سرپرست منطقه دو شهرداری بجنورد معرفی شد

طی احکامی مهندس نقیب به عنوان سرپرست منطقه دو و منصور طلایی به عنوان معاون اداری مالی شهرداری مرکزی بجنورد منصوب شدند و از زحمات مهندس رضوانی تقدیر شد.

شهردار بجنورد، تغییر را لازمه ایجاد پویایی دانست و گفت: لازم است مدیران ما تغییر باورداشته باشند تا در رفتار سیستمی هم تحول ایجاد کنیم.

روح‌ا... براتیان افزود: امکانات و منابع موجود تنها دست آویز ما برای تحقق امور است، لذا نیاز به بهره‌وری مناسب و حساسیت مضاعف داریم تا سیستم دچار رخوت و رکود نشود.

وی ادامه داد: قطعاً یک سری تغییرات درحال رخداد است تا در سطوح مختلف مدیریتی، بازپیرایی لازم به انجام برسد و مدیران بتوانند با توان و انگیزه لازم در پست‌های جدید، پویایی سیستمی لازم را خلق کنند.

مهندس نقیب که پیش ازاین برای 7 سال، معاون اداری مالی شهرداری بجنورد بود، از حمایت همکاران و توان بالای مجموعه اداری مالی تقدیر کرده واعلام کرد: تعصب، تخصص و وفاداری در مجموعه اداری باعث اتفاقات خوشایندی از جمله به سرانجام رساندن وب و نرم‌افزار شهرسازی، انجام ممیزی املاک شهر، اصلاح اسناد سازمانی و تحقق 40 درصد بودجه به رغم مشکلات اقتصادی شده است.

مهندس طلایی مدیر برنامه و بودجه نیز شرایط خاص اقتصادی و عبور از مشکلات کمبود نقدینگی را نیازمند حرکت جهادی دانست. وی گفت: مطالبات معوق از ادارات  و توجه به سرمایه‌گذاری را در رأس امور پیگیری خود قرار خواهیم داد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.