سرویس حوادث | کد خبر: 30764
تاریخ انتشار: 1397/07/30 - 09:53:28

شناسایی و دستگیری عامل تهدید و اخاذی از خانم‌های جوان در بجنورد

رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری فردی که با ارسال پیام و فیلم‌های خصوصی دریکی از شبکه‌های مجازی اقدام به تهدید و اخاذی از شهروندان می‌کرد خبر داد.
شناسایی و دستگیری عامل تهدید و اخاذی از خانم‌های جوان در بجنورد,

 به گزارش اتفاقیه سرهنگ"علی اعتمادی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت و تهدید و اخاذی از وی توسط فردی با هویت نامعلوم در فضای مجازی بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی فرد موردنظر شدند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی در یک اقدام غافلگیرانه مأموران موفق شدند متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال نمایند.

وی با اشاره به اینکه متهم با زیر نظر گرفتن دختران و خانم‌های جوان در فرصت مناسب به‌صورت پنهانی وارد منزلشان شده و اقدام به فیلم‌برداری از آن‌ها می‌کرد، یادآور شد: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در پایان خاطر نشان کرد: از شهروندان به‌ویژه خانم‌های جوان انتظار می‌رود در فضای مجازی تحت هیچ عنوان به افرادی که با وعده‌های دروغین مثل ازدواج قصد نزدیک شدن به آن‌ها رادارند اعتماد نکرده و اطلاعات شخصی خود را برای آن‌ها ارسال نکنند و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مجرمانه در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش فوریت‌های سایبری، قسمت ثبت گزارش‌های مردمی با ما در میان بگذارند.

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.