سرویس ورزشی | کد خبر: 30766
تاریخ انتشار: 1397/07/30 - 10:00:36

برگزاری نخستین هفته از دور رفت دومین لیگ والیبال کارگران استان

نخستین هفته از دور رفت دومین لیگ والیبال کارگران استان با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد.

مریم عطاران نایب‌رئیس انجمن والیبال کارگران استان بابیان اینکه در این رقابت‌ها 5 تیم نیمه‌متمرکز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند اظهار داشت: با توجه به اینکه مسابقات والیبال کارگران کشور امسال زودتر از موعد برگزار می‌شود تیم‌های منتخب استانی نیز باید زودتر در اردوهای پیش از اعزام حضور یابند و تدارکات لازم برای اعزام تیم‌ها مهیا شود.

به گفته عطاران مسابقات رفت در 3 هفته و مسابقات برگشت نیز به مدت 3 هفته پیگیری شده است.

وی با اشاره به مسابقات لیگ سال گذشته که در همین تاریخ برگزار شد افزود: در دوره قبل تیم‌های عشق من پیتزا، پایا نیروی شرق و جاجرم به ترتیب عناوین نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی خاطرنشان کرد: میزبانی مسابقات دور رفت در بجنورد، فاروج و گرمه پیگیری می‌شود.

وی بابیان اینکه هفته نخست دور رفت لیگ والیبال کارگران استان به میزبانی بجنورد برگزار شد به نتایج این رقابت‌ها اشاره و تصریح کرد: در پایان تیم کارگران با نتیجه 1 بر 3 مغلوب تیم مانه و سملقان شد.

به گفته وی تیم دانشگاه بجنورد نیز 3 بر 2 تیم هیئت والیبال گرمه را از پیش رو برداشت و قضاوت دیدارها را راحله سپهری، شهلا حسینی معصوم، ساناز ارزمانی، طیبه حقانی، فرزانه محمدی و سارا نیستانی بر عهده داشتند.

وی اظهار داشت: در دو دیدار پایانی نیز تیم دانشگاه بجنورد 3 بر صفر تیم کارگران را مغلوب کرد و تیم هیئت والیبال گرمه نیز 3 بر یک از سد تیم مانه و سملقان گذشت.

 
انتهای خبر/وحدانی

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.