سرویس ورزشی | کد خبر: 30769
تاریخ انتشار: 1397/07/30 - 10:05:09

برگزاری مسابقات قهرمانی پومسه استان

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش مسابقات قهرمانی پومسه استان برگزار شد.

رئیس هیئت تکواندو خراسان شمالی بابیان اینکه در این دور از رقابت‌ها 75 تکواندوکار در سه رده سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در بجنورد با یکدیگر به رقابت پرداختند اظهار داشت: هم‌زمان با برگزاری این مسابقات طرح استعدادیابی برای پومسه روهای خردسال و نونهال در رده‌های پایه انجام شد.

مهدی آریان بابیان نتایج دیدارها تصریح کرد: در رده سنی خردسالان ویژه کمربندهای سبز و آبی امیر مؤمن پور، اسماعیل شکوری و شایان رسولی نیا به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم ایستادند.

به گفته آریان در بخش کمربندهای قرمز به بالا ارشیا حیدری قهرمان شد، محمدحسین اسپیدکار نایب‌قهرمان و مهدی فاطمی در جایگاه سوم ایستاد.

وی بابیان نتایج رده سنی نونهالان در بخش کمربندهای سبز و آبی نیز خاطرنشان کرد: سید مهدی مهدی زاده، مهدی ایزانلو و امین مقصود زاده با غلبه بر حریفان صاحب‌عنوان شدند.

به گفته وی در بخش کمربندهای قرمز به بالا نیز احمد مقیمی، علیرضا علیزاده و رضا استیری مقام‌های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

وی به نتایج این دیدارها در رده سنی نوجوانان در بخش کمربندهای سبز و آبی اشاره و اظهار داشت: امیرحسین نظامی، دانیال مهدوی فر و مهدی جعفری مقام آوران این دور از مسابقات در این رده سنی بودند و در بخش کمربندهای قرمز و مشکی نیز محسن سلیمانی در جایگاه نخست ایستاد،

امیرحسین مقیمی نایب‌قهرمان و محمد خاکسار سوم شد.

  انتهای خبر/وحدانی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.