سرویس سیاسی | کد خبر: 30773
تاریخ انتشار: 1397/08/01 - 09:24:07

استاندار خراسان شمالی:

هم افزایی دستگاه‌های اجرایی حلال مشکلات است

استاندار خراسان شمالی در نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات شهرستان جاجرم گفت: هم‌افزایی مدیران و مسولان دستگاه‌های اجرایی باعث حل شدن مشکلات مردم خواهد شد.
 هم افزایی دستگاه‌های اجرایی حلال مشکلات است,

محمدرضا خباز افزود: به همراه ۱۴ نفر از مدیران کل و ۴ نفر از مدیران بانک‌های استان به شهرستان جاجرم آمدیم و هدفمان این بود که نمایندگان شوراها و شهرداری‌ها مشکلاتشان را بیان کنند و مسئوان برای حلشان تصمیم گیری و برای اجرای برنامه‌ها زمان‌بندی کنند.

وی خاطر‌نشان کرد: خیلی از گرفتاری‌های این مردم، شهر‌ها و شهرداری‌ها به وسیله هم‌افزایی، همدلی و مشارکت دستگاه‌های اجرایی حل می‌شود که نیاز به تخصیص اعتبار نیست.

در این جلسه مشکلاتی مثل تسهیلات بانکی، مشکلات کشاورزان و پرونده صندوق کارآفرینی امید و... مطرح شد. وی با اشاره به این مشکلات ابراز داشت: برای شهرستان جاجرم مبلغ یک میلیارد اعتبار در نظر گرفته‌ایم که با نظر فرماندار هر جایی که نیاز داشته باشد اختصاص می‌یابد.

فرماندار جاجرم نیز در این جلسه گفت: فارغ از هر گونه سیاسی کاری و جناحی عمل کردن، باید در برهه حساس کنونی، همگی دست در دست هم دهیم و برای آبادانی شهرستان تلاش نماییم.

رضا آذری افزود: در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید از ابتدای کار در شهرستان برنامه شش ماهه‌ای را تنطیم کردیم که بر اساس آن پروژه‌های دارای اولویت شهرستان را پیگیری کنیم.

وی افزود: پیگیری تکمیل فاز دو بیمارستان جوادالائمه یکی از کارهایی است که با توجه به اهمیت موضوع در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم این پروژه بسیار مهم به زودی به سرانجام برسد.

آذری در ادامه گفت: پروژه شمش آلومینا، جاده آلومینا به جاجرم، برقراری اینترنت شهرک صنعتی و تدوین برنامه جذب سرمایه‌گذار از جمله پروژه‌هایی است که به جد پیگیر آن هستیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

امام جمعه جاجرم نیز در این جلسه گفت: نظام اسلامی با حضور مردم معنا پیدا می‌کند و مسولین باید همیشه خود را مدیون مردم بدانند و جهت خدمت رسانی به مردم نهایت تلاش خود را انجام دهند.

حجت الاسلام موسوی افزود: امروز ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و مسولین نظام باید با صداقت با مردم رفتار کنند و مطمئنا مردم نیز همچون گذشته در کنار مسولین خواهند بود و از آنها حمایت می‌کنند.

گروه خبر/جاجرم حسینی 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.