سرویس ورزشی | کد خبر: 30795
تاریخ انتشار: 1397/08/01 - 10:54:09

بانوان شیروانی در همایشی پر از هیجان

2 هزار بانوی شیروانی در همایش معرفی رشته‌های ورزش همگانی که در سالن پور رضا برگزار شد حضور یافتند.
بانوان شیروانی در همایشی پر از هیجان,

حضور گسترده بانوان از نکات مثبت برگزاری این همایش بود که برای نخستین بار معرفی رشته‌ها به‌صورت رایگان با استقبال عمومی همراه شد.

سالن پور رضای شیروان مملو از ورزشکارانی شد که برخی رشته‌های جدید برایشان از جذابیت خاصی برخوردار بود و همین جدید بودن سبب گرایش بیشترشان به آن ورزش‌ها شد طوری که در طول مدت ارائه حرکات ورزشی تلفیق هیجان و نشاط را می‌شد در چهره تک‌تک علاقه‌مندان ورزش‌های همگانی دید.

هیات ورزش‌های همگانی شهرستان شیروان ساعتی نشاط و هیجان را برای بانوان این هیات اختصاص دادند تا بدون دغدغه هفته تربیت‌بدنی را بانشاط و ورزش سپری کنند.

طاهره مجرد در گفت‌وگو با خبرنگار ما می‌گوید: شهرستان شیروان دارای رشته‌های جدیدی است که در سایر شهرستان‌های استان و حتی در خراسان نیز مربیانی در این رشته‌ها نظیر کانگو جامپز و جیمستیک نداریم و شهرستان شیروان در این رشته‌ها پیشرو است.

به گفته وی در این همایش رشته‌هایی نظیر آمادگی جسمانی، ایروبیک کودکان، ایروبیک ماراتن، پیلاتس، جامپینگ، یوگا، فیتنس، فیوژن فیتنس و جیمستیک معرفی شدند و بانوان توانستند رایگان در همایش حضورداشته باشند و استقبال خوبی نیز در سالن از معرفی این رشته‌ها صورت پذیرفت.

وی تعداد فعالان هیات همگانی در شهرستان شیروان را 98 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: عمده فعالان هیات ورزش‌های همگانی را بانوان تشکیل می‌دهد و خوشبختانه امکانات ورزشی مناسبی در شهرستان شیروان برای علاقه‌مندان رشته‌های متعدد این هیات آماده‌شده است.

وی از مهم‌ترین برنامه‌های هیات ورزش‌های همگانی شهرستان شیروان در هفته تربیت‌بدنی به برگزاری همایش ورزش صبحگاهی در این شهرستان اشاره کرد.

به گفته مجرد همایش ورزش‌های صبحگاهی در پارک بانوان با استقبال گسترده بانوان انجام شد.

وی به حضور 500 نفری بانوان در این همایش صبحگاهی اشاره کرد که بانوان شیروانی از چنین همایشانی همواره استقبال کرده‌اند.

به گفته وی به مناسبت هفته تربیت‌بدنی همایش ورزش کودکان، همایش پیاده‌روی به مقصد پارک شیرکوه و حضور در مدارس و دانشگاه‌ها به‌منظور برگزاری مسابقات رشته‌های ورزش همگانی از مهم‌ترین برنامه‌های هیات به شمار می‌رود.

وی تأکید کرد: دریکی از مدارس راهنمایی مسابقه مادر و کودک برگزار می‌شود، در دانشکده کشاورزی ویژه دانشجویان نیز مسابقه لیوان چینی، دارت، حلقه زنی، طناب زنی، آمادگی جسمانی و ... برگزار می‌شود.

وی هفته تربیت‌بدنی را هفته‌ای پر از نشاط، سرزندگی و فرصتی برای پویایی ورزش دانست.

به گفته مجرد در این هفته تمامی رشته‌های فعال این هیات برنامه‌های متعددی داشتند و شور و هیجان از مهمترین آیتم‌های این هفته به شمار می‌رود.

انتهای خبر/وحدانی

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.