سرویس حوادث | کد خبر: 30918
تاریخ انتشار: 1397/08/12 - 12:25:56

دستگیری سرکرده باند کلاهبرداران حرفه‌ای در خراسان شمالی

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سرکرده باند کلاهبرداران حرفه‌ای با 30 فقره کلاهبرداری در استان خبر داد.
دستگیری سرکرده باند کلاهبرداران حرفه‌ای در خراسان شمالی,

به گزارش اتفاقیه سرهنگ"رضا عرب زاده" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در تیر ماه سال جاری تعداد دو مورد پرونده برداشت غیر قانونی از حساب بانکی تعدادی از شهروندان به این پلیس ارجاع شد که کارگاهان خبره این یگان نیز بلافاصله موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و همچنین استعلام از بانک و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دستگاه‌های پوز، نهایتاً محل برداشت این مبالغ را شناسایی کردند، افزود: مأموران با همکاری مالکان فروشگاه‌های مورد نظر توانستند تصاویر این افراد را اخذ کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد فرد مورد نظر با سر و صورت پوشیده و استفاده از یک نوع کلاه و لباس اقدام به برداشت از خودپرداز و خرید از فروشگاه نموده، خاطر نشان کرد: در همین راستا مأموران پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی و گشت‌های هدفمند موفق شدند سرنخ‌هایی از این پرونده را دریافت نمایند.

سرهنگ عرب زاده ادامه داد: مأموران با شناسایی محل اختفای یکی از این کلاهبرداران وی را با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی انتقال نمودند.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه متهم دستگیر شده در بازجویی‌های خود محل اختفای همدستش را نیز لو داد، یادآور شد: بلافاصله مأموران این فرد را نیز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال نمودند.

وی با اشاره به اینکه با دستگیری این افراد نهایتاً با انجام یکسری اقدامات دقیق پلیسی محل اختفای سرکرده این باند نیز شناسایی شد، خاطر نشان کرد: فرد مورد نظر در اکثر نقاط کشور به صورت گسترده فعالیت داشته و در بررسی‌های به عمل آمده از سوابق وی مشخص شد متهم اصلی دارای چندین فقره سابقه سرقت خودرو و آدم ربایی نیز است.

سرهنگ عرب زاده ادامه داد: با هماهنگی مقام قضایی نهایتاً این فرد در مخفیگاهش دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال گردید.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات به عمل آمده به 30 فقره کلاهبرداری به این روش اعتراف کرد، افزود: این فرد به همراه دیگر همدستانش برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و برای همیشه این پرونده بسته شد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.