سرویس خراسان شمالی | کد خبر: 30941
تاریخ انتشار: 1397/08/13 - 10:28:35

هشتک «شکست ناپذیریم» ترند برتر ملی توئیتر شد

همزمان با فرا رسیدن روز ملی استکبارستیزی، فعالان فضای مجازی خراسان شمالی هشتک «شکست ناپذیریم» را به ترند توئیتری تبدیل کردند.

به گزارش تسنیم همزمان با فرا رسیدن روز ملی استکبارستیزی، فعالان فضای مجازی خراسان شمالی هشتک «شکست ناپذیریم» را به ترند ملی تبدیل کردند.

فعالان فضای مجازی استان و جوانان فعال در حوزه مباحث فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی خراسان شمالی، با تبدیل کردن هشتک «شکست ناپذیریم» در سامانه‌های مختلف فضای مجازی، این هشتک را در اوایل امروز به ترند ملی فضای توئیتر تبدیل کردند.

یکی از کاربران فعال فضای مجازی خراسان شمالی با نام هفت چشمه، در پیامی توئیتری با این هشتک، نوشته است: ترامپ بداند ملت ایران با اتکا به قدرت الهی وحدت و همبستگی، در برابر توطئه‌های آمریکا ایستادگی کرده و شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نمی‌کند.

مهدی تقی‌زاده هم با توئیت کردن پیامی گفته است: با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی و تثبیت آن توسط مردم همیشه در صحنه، حالا وقت آن است که مرزهای عقیدتی انقلاب اسلامی را گسترش دهیم.

علی اسماعیل‌زاده هم نوشته است: 40 میلیون نفر از مردم آمریکا زیر خط فقر زندگی می‌کنند. در حال حاضر دستکم 12.7 درصد جمعیت آمریکا برابر با 40 میلیون نفر در فقر زندگی می‌کنند.

از سوی دیگر، عصر اترک نیز گزارش داده که اقشار مختلف مردم خراسان شمالی در آستانه یوم الله 13 آبان به پویش ملی #۱۳آبان_روز_استکبارستیزی ، #USARegimeChange و #شکست_ناپذیریم پیوستند.

آنچه در ادامه می‌آید، عکس‌هایی از مردم است که با ارسال تصویر به این پویش پیوسته‌اند.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.