سرویس سیاسی | کد خبر: 30964
تاریخ انتشار: 1397/08/15 - 09:34:06

نظر نماینده مردم بجنورد درباره گزینه‌های مطرح برای استانداری:

«گمانه‌زنی سیاسی» است

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: گزینه و نام‌هایی‌ که برای استانداری خراسان‌شمالی مطرح می‌شود، در سطح گمانه‌زنی سیاسی است.

علی اکبری به تسنیم اظهار داشت: دولت در راستای اجرای قانون مکلف به انجام تغییرات استانداران است.

وی با بیان اینکه وزارت کشور پس از تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اعلام آمادگی کرده تا قانون را در مهلت زمانی پیش‌بینی شده اجرا کند، تصریح کرد: نمایندگان استان انتظار دارند وزارت کشور دو شاخصه مهم را در انتخاب استاندار بعدی رعایت و آن این است که در وهله اول تا پایان دولت دوازدهم ضرورتی به تغییر استاندار نباشد.

اکبری ادامه داد: فردی که قرار است استاندار شود می‌بایست شرایط مدیریت استان را درک کرده و از تجربیات و دانش کامل برخوردار باشد و قطعا در این راستا تلاش خواهد شد تا دچار مشکلات قبلی نشویم.

وی در ارتباط با عملکرد استاندار فعلی خراسان‌شمالی افزود: خباز در دوره خدمتش غنی‌تر و فعال‌تر از قبل از حضور کار کرده است. همچنین به‌رغم کوتاه بودن دوره خدمتش همه فرصت‌های کاری را صرف پیگیری مسائل ومشکلات استان نموده و از نظر رفتار و منش اخلاق مدیریت اسلامی نیز الگو بوده‌ است.

نماینده مردم بجنورد، گرمه‌وجاجرم، مانه‌و‌سملقان و رازوجرگلان در مجلس اضافه کرد: معتقدم اگر وزارت کشور اطمینانی به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان داشت از فرد دیگری استفاده می‌کرد و خباز هم مطلقا حاضر به پذیرش مدیریت استان نمی‌شد لکن در مدت کوتاه حضورش زحمات وخدمات مفیدی صورت گرفته که باید این دوره را دوره ارزشمندی بدانیم.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.