سرویس حوادث | کد خبر: 30988
تاریخ انتشار: 1397/08/20 - 09:40:10

تصادفات آخر صفر در خراسان شمالی یک کشته و 35 مجروح داشت

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: حوادث رانندگی تعطیلات پایان ماه صفر در محورهای این استان 35 مجروح و یک کشته برجای گذاشت.
تصادفات آخر صفر در خراسان شمالی یک کشته و 35 مجروح داشت,

سرهنگ علیرضا حسین زاده به ایرنا اظهار داشت: در این بازه زمانی 26 فقره تصادف در این خطه به وقوع پیوست که بیشترین آن مربوط به محور غربی استان بود.

وی افزود: بر این اساس در گردنه جوزک و رباط قره بیل هر کدام پنج فقره تصادف حادث شده و 11 فقره نیز در گردنه چمن روی داده است.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه در این تصادفات 35 نفر مجروح شدند، گفت: این در حالی است که آمار تصادفات خسارتی استان نیز در این ایام بسیار بالا بود.

وی اظهار داشت: متاسفانه در تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با سواری مگان در کنارگذر شمالی بجنورد، منجر به مرگ موتورسوار شد که علت آن عبور موتورسیکلت از محل عبورممنوع بوده است.

رییس پلیس راه خراسان شمالی در خصوص پراکنش این تصادفات گفت: از این سوانح رانندگی 5 فقره با 6 مجروح و یک کشته در حوزه بجنورد، 4 فقره با 6 مجروح در شیروان، 2 فقره با 2 مجروح در اسفراین، 4 فقره با 6 مجروح در گرمه و 11 فقره با 15 مجروح در منطقه چمن بید روی داده است.

سرهنگ حسین زاده علت اصلی این تصادفات را عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به نکات ایمنی در نتیجه بارندگی و لغزندگی جاده‌ها و واژگونی خودروها ذکر کرد.

انتهای خبر/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.