سرویس اقتصادی | کد خبر: 31036
تاریخ انتشار: 1397/08/22 - 09:38:14

توزیع کالاهای احتکار شده در بازار همچنان ادامه دارد

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: توزیع کالاهای احتکار شده در بازار به طور مستمر همچنان ادامه دارد.
توزیع کالاهای احتکار شده در بازار همچنان ادامه دارد,

ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: بخشی از کالاهای ضبط شده محتکران، شامل ۱۷ تا ۱۸ تن برنج با قیمت هر کیلو هشت هزار و ۲۰۰ تومان هم اکنون در فروشگاه سبز واقع در خیابان شهرک شاهد بجنورد در حال توزیع است.

ابراهیمی با بیان اینکه انبار ۵۵ تنی برنج احتکار نیز روز گذشته در بجنورد شناسایی شد که بعد از تعیین تکلیف توزیع خواهد شد، افزود: مقادیری از کالاهای دپو شده در انبارهای محتکران بعد از صدور رای و تعیین تکلیف با همکاری اتحادیه ها و سازمان صنعت معدن و تجارت در سطح بازار عرضه می‌شود.

وی از کشف انبار ۲۳۰ تنی برنج در بجنورد خبر داد و گفت: پرونده این انبار به جرم احتکار و اختفا از عرضه کالا برای صدور رأی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در بخش دیگر سخنانش با هشدار به تمام دارندگان انبار کالا و خدمات در استان، گفت: به تمام انبارداران از یکم شهریور ماه جاری اعلام شده است که موظف هستند مشخصات انبار خود را در سامانه جامع انبارها ثبت کنند در غیر این صورت اگر کالایی دپو شده در بازرسی ها کشف شود به عنوان محتکر با آن‌ها برخورد خواهد شد.

انتهای خبر/آقایی 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.