سرویس حوادث | کد خبر: 31068
تاریخ انتشار: 1397/08/23 - 11:15:14

دستگیری سارق سابقه دار با 12 فقره سرقت در بجنورد

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از دستگیری یک سارق سابقه دار با 12 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی پاکدل با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان بجنورد بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای این فرد شدند، افزود: خوشبختانه در یک اقدام غافلگیرانه این فرد دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی به عمل آمده به 12 فقره سرقت از منزل اعتراف کردند، یادآور شد: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

انتهای خبر/


نظرات شما
پیشگیری از ورود سارقین | 1397/08/23
0
0
با توجه باینکه مردم روشهای سرقت را نمیشناسند، به اشتباه تصور میکنند حفاظ یا دربهایی که فلزی هستند و تحت عنوان ضد سرقت فروخته میشوند جلوی ورود سارقین را میگیرند در حالیکه سارقین اصلا به جنس درب کار ندارند و فقط قفل نصب شده روی دربها را باز، هک یا تخریب میکنند. پس فقط قفل درب باید ضد دیلم باشه به صورتیکه نه تنها ورود سارقین را از طریق روشهای رایج مثل باز کردن قفل از طریق شاه کلید، هک و توپی زنی غیر ممکن کنه بلکه تخریب قفل را از طریق دیلم زنی هم غیر ممکن کنه که دیگه هیچ دزدی نتونه از درب وارد بشه، حتی اگر درب ورودی، یک درب چوبی معمولی باشه. در پایان، برای اطمینان از این موضوع که آیا اون قفلی که فروشنده تحت عنوان ضد سرقت یا ضد دیلم معرفی میکنه واقعا تمام روشهای ورود سارقین را غیر ممکن میکنه، باید ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت بگیرید تا اطمینان پیدا کنید که اون قفل، درب، حفاظ، گاوصندوق یا .... واقعا ضد سرقته و فروشنده سعی نمیکنه با بزرگ کردن یک ویژگی اون کالا ، توجه شما را از باقی ویژگیهایی که باید در مقابل سارقین داشته باشه منحرف میکنه.
نام :
ایمیل
نظر
به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.